d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev152535455565001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 29 2010 06:25pm
Quote (sunnymarcell @ Jul 30 2010 01:23am)
Jelenleg 3 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 0 ismeretlen): sunnymarcell, Vismajor, Flutter

8)


egyszeruen nem ertem mire celzol....

inb4 idunnololretardkutya.
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Jul 29 2010 06:34pm
egész nap betonoztam, kivagyok, és még le is égtem
:angry:
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 29 2010 07:34pm
Quote (Vismajor @ Jul 30 2010 01:24am)
még mindig nem tom ezzel mia  faszom van, az nem rám vonatkozik, osztálytárswamék dugtak ott
de csak mert nálunk oylan szekények vannak h ajtó bemész két pad aztán kb ennyi
inb4 sirsz


2szer írtad le a másik topicban te álat
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jul 29 2010 07:53pm
L2ben bugos az instance zone ahol eddig a pénzt gyártottam :/
nyomorák román game mod meg alszik éjjel, milyen dolog ez?! :D

This post was edited by hedgehogsword on Jul 29 2010 07:53pm
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jul 29 2010 07:56pm
Quote (hedgehogsword @ 30 Jul 2010 03:53)
L2ben bugos az instance zone ahol eddig a pénzt gyártottam :/
nyomorák román game mod meg alszik éjjel, milyen dolog ez?! :D


official> :D:D:D:D
Member
Posts: 120
Joined: Apr 22 2010
Gold: 0.00
Jul 29 2010 11:10pm
Iso 25fg lila orbra
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 29 2010 11:18pm
Quote (Kocc @ 30 Jul 2010 07:10)
Iso 25fg lila orbra


nem
Member
Posts: 120
Joined: Apr 22 2010
Gold: 0.00
Jul 29 2010 11:21pm
Quote (Namechange @ Jul 30 2010 07:18am)
nem


De :(
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 29 2010 11:48pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 30 2010 01:09am
Megyek csomagolni. :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev152535455565001Next
Closed New Topic New Poll