d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev15253545556122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Jul 15 2010 11:52am
Quote (ZeNoR @ 15 Jul 2010 18:11)
Zőldkártya vagy mi a fos amihez szülői engedély kell vagy azthiszem talán az ember szülőjével kell kiváltatni


attol fuggetlenul mindenki barat/baratno/testver szemelyijevel/diakjaval megy be.
csak azt veszik ki a sorbol aki jarni sem tud mar.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 15 2010 12:46pm
Quote (beni @ 15 Jul 2010 17:15)
én voltam most párszor és abszolút nem úgy tűnt, hogy 10el növelem az átlagéletkort

(a 15 éves átlagot pedig azért írtam, mert csomóan ezt hozzák fel a zp ellen, nem azért mert a morrisonsban ilyenek vannak)


én is ezt mondom amikor találkoztunk az abuli teljesen korrekt volt
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 16 2010 02:20am
Quote (Zkilla @ 15 Jul 2010 19:52)
attol fuggetlenul mindenki barat/baratno/testver szemelyijevel/diakjaval megy be.
csak azt veszik ki a sorbol aki jarni sem tud mar.


Forza Rl
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jul 16 2010 06:37am
nos tegnap én kellemesen csalódtam a helyben, jófej emberek, az átlag életkor tényleg kicsit alacsony, de még éppen elviselhető számomra, elfogadható csocsó asztalok, egy dolog volt azomban ami miatt felsikítottam valahányszor a pulthoz értem, hogy négyesszázhatvan magyar forintért vásárolhatok 1 darab soproni sört...
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 16 2010 07:34am
Quote (S4nyy @ 16 Jul 2010 14:37)
nos tegnap én kellemesen csalódtam a helyben, jófej emberek, az átlag életkor tényleg kicsit alacsony, de még éppen elviselhető számomra, elfogadható csocsó asztalok, egy dolog volt azomban ami miatt felsikítottam valahányszor a pulthoz értem, hogy négyesszázhatvan magyar forintért vásárolhatok 1 darab soproni sört...


menj az álatkertbe ott drágább!
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 16 2010 08:28am
Quote (S4nyy @ 16 Jul 2010 13:37)
nos tegnap én kellemesen csalódtam a helyben, jófej emberek, az átlag életkor tényleg kicsit alacsony, de még éppen elviselhető számomra, elfogadható csocsó asztalok, egy dolog volt azomban ami miatt felsikítottam valahányszor a pulthoz értem, hogy négyesszázhatvan magyar forintért vásárolhatok 1 darab soproni sört...


nem drága abszolult

mondjuk nálunk falun a fele, de ugye bár az pest
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 16 2010 09:42am
Quote (Inakwo @ 16 Jul 2010 16:28)
nem drága abszolult

mondjuk nálunk falun a fele, de ugye bár az pest


nálnuk itt a boltban 220-260 boltonként változó 23.ker*
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 16 2010 09:48am
Sikít az orgazmusom.

http://koktel.idea.hu/screaming-orgasm

Most csináltam egy ilyet.. :C Na jó Amaretto nélkül, azt se tudom mi az. :D De a többi korrekt. :D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 16 2010 09:48am
Quote (Baleee @ 16 Jul 2010 17:48)
Sikít az orgazmusom.

http://koktel.idea.hu/screaming-orgasm

Most csináltam egy ilyet.. :C Na jó Amaretto nélkül, azt se tudom mi az. :D De a többi korrekt. :D


ilyen mandulás ízű cucc
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 16 2010 09:49am
Quote (Baleee @ 16 Jul 2010 17:48)
Sikít az orgazmusom.

http://koktel.idea.hu/screaming-orgasm

Most csináltam egy ilyet.. :C Na jó Amaretto nélkül, azt se tudom mi az. :D De a többi korrekt. :D


azthiszem hogy az amaretto egy likör de nemvagyok benne biztos
Go Back To Magyar Topic List
Prev15253545556122Next
Add Reply New Topic New Poll