Quote (S4nyy @ 16 Jul 2010 13:37)
nos tegnap én kellemesen csalódtam a helyben, jófej emberek, az átlag életkor tényleg kicsit alacsony, de még éppen elviselhető számomra, elfogadható csocsó asztalok, egy dolog volt azomban ami miatt felsikítottam valahányszor a pulthoz értem, hogy négyesszázhatvan magyar forintért vásárolhatok 1 darab soproni sört...
nem drága abszolult
mondjuk nálunk falun a fele, de ugye bár az pest