d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1525354555665Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 31 2010 09:54am
Quote (Nerz8 @ 31 May 2010 17:52)
téged egyre jobban bírlak!


:hug: Én meg a zenéket bírom, amiket postolni szoktál.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 31 2010 09:54am
Quote (Opsilo @ 31 May 2010 17:53)
megy a cry xd


Ti még mindig toljátok ezt a szart? :)
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 31 2010 09:55am
Quote (banyek @ 31 May 2010 17:37)
igaz, de az enyém is epikus volt :cry:


sirsz
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 31 2010 09:55am
Quote (ZsDanee @ 31 May 2010 17:54)
:hug: Én meg a zenéket bírom, amiket postolni szoktál.


jaj zsdanee ez olyan romantikus
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 31 2010 09:56am
Quote (JS_Bach @ 31 May 2010 17:55)
jaj zsdanee ez olyan romantikus


Hát mond, mik vannak...
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 31 2010 09:56am
Quote (Baleee @ May 31 2010 04:54pm)
Ti még mindig toljátok ezt a szart? :)


nem tudom mire gondolsz de a sírás az még megy
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 31 2010 09:58am
Quote (JS_Bach @ 31 May 2010 16:55)
jaj zsdanee ez olyan romantikus


jaj söndör drága, ez olyan romantikus :wub:
Member
Posts: 6,391
Joined: Nov 19 2006
Gold: 1.00
May 31 2010 10:01am
nemazér... azt se tudom ki az a predi.. biztos rand vagyok de ha ő nyeri meg EZZEL a siggel ezt a "SZÉPSÉGVERSENYT" az elég gáz.. ^^

szerintem. -_-

ha invertszépségversenyről van szó azaz a legszarabb nyer... ami az én figyelmemet elkerülte.
én kérek elnézést.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 31 2010 10:03am
Quote (sittes @ May 31 2010 04:01pm)
nemazér... azt se tudom ki az a predi.. biztos rand vagyok de ha ő nyeri meg EZZEL a siggel ezt a "SZÉPSÉGVERSENYT" az elég gáz.. ^^

szerintem. -_-

ha invertszépségversenyről van szó azaz a legszarabb nyer... ami az én figyelmemet elkerülte.
én kérek elnézést.


predi
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 31 2010 10:04am
Quote (sittes @ 31 May 2010 18:01)
nemazér... azt se tudom ki az a predi.. biztos rand vagyok de ha ő nyeri meg EZZEL a siggel ezt a "SZÉPSÉGVERSENYT" az elég gáz.. ^^

szerintem. -_-

ha invertszépségversenyről van szó azaz a legszarabb nyer... ami az én figyelmemet elkerülte.
én kérek elnézést.


Ez itt a hunsub, itt nem úgy műkdnek a dolgok, ahogy azoknak működnie kéne.

ÉS MOST VÁLASSZ A KÉT KAPSZULA KÖZÜL:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1525354555665Next
Add Reply New Topic New Poll