Quote (sittes @ 31 May 2010 18:01)
nemazér... azt se tudom ki az a predi.. biztos rand vagyok de
ha ő nyeri meg EZZEL a siggel ezt a "SZÉPSÉGVERSENYT" az elég gáz.. ^^szerintem.
ha invertszépségversenyről van szó azaz a legszarabb nyer... ami az én figyelmemet elkerülte.
én kérek elnézést.
Ez itt a hunsub, itt nem úgy műkdnek a dolgok, ahogy azoknak működnie kéne.
ÉS MOST VÁLASSZ A KÉT KAPSZULA KÖZÜL:
