d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1525354555669Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Mar 15 2011 10:06am
Ring of wealth és dungeoneering update: http://services.runescape.com/m=news/ring-of-wealth-shanties-trolls-and-dungeoneering
Szerintem ez az egyik legjobb update eddig 2011-ben. :)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 15 2011 10:25am
Quote (Sajage @ 15 Mar 2011 17:06)
Ring of wealth és dungeoneering update: http://services.runescape.com/m=news/ring-of-wealth-shanties-trolls-and-dungeoneering
Szerintem ez az egyik legjobb update eddig 2011-ben. :)


ring of wealth:
-végre hasznáható lesz
-végre van GE teleport, tököm tele volt már a varrock tele+sétálás konbótól

a dung update-et nem igazán értem, valaki le tudná írni miről van szó?
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Mar 15 2011 11:53am
Quote (tevetava @ 15 Mar 2011 17:25)
ring of wealth:
-végre hasznáható lesz
-végre van GE teleport, tököm tele volt már a varrock tele+sétálás konbótól

a dung update-et nem igazán értem, valaki le tudná írni miről van szó?


Ha megcsinálsz egy adott floort, amit már előtte megcsináltál, ugyanúgy kapsz prestige bónuszt, és egy másik floort pipál ki helyette, de ugyanabból a kategóriából (frozen, warped etc)
Összes változás: http://services.runescape.com/m=forum/forums.ws?15,16,584,62544648

GE teleport meg eddig is volt, Varrock easy diary kell hozzá..
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 15 2011 11:56am
Quote (Sajage @ 15 Mar 2011 18:53)
Ha megcsinálsz egy adott floort, amit már előtte megcsináltál, ugyanúgy kapsz prestige bónuszt, és egy másik floort pipál ki helyette, de ugyanabból a kategóriából (frozen, warped etc)
Összes változás: http://services.runescape.com/m=forum/forums.ws?15,16,584,62544648

GE teleport meg eddig is volt, Varrock easy diary kell hozzá..


tehát ha megcsinálom 10szer a floor1-et, akkor kipipálja f1-10-et, és ugan annyi xp-t kapok érte, mintha mind a tízet végigcsinálta volna? ez így kicsit egyszerű
a ge teleportról meg gőzöm se volt, 4 éve quitoltam, és csak most jöttem vissza.. :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 15 2011 01:35pm




:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,211.56
Mar 15 2011 02:39pm
hm, az ilyen favagas es tarsai skill ugyanolyan sebesseggel fejlodik?
ugy ertem egy sima faert 25 xpt kapok, igy eleg hamar lepem vele a szinteket. a tobbi is igy megy? crafting, smithing stb.

ja meg az elobb valami macska elvitt egy szigetre es halat kellett neki adni. kaptam erte giftet, tok jo ^^
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 15 2011 02:45pm
Quote (vtibor @ 15 Mar 2011 21:39)
hm, az ilyen favagas es tarsai skill ugyanolyan sebesseggel fejlodik?
ugy ertem egy sima faert 25 xpt kapok, igy eleg hamar lepem vele a szinteket. a tobbi is igy megy? crafting, smithing stb.

ja meg az elobb valami macska elvitt egy szigetre es halat kellett neki adni. kaptam erte giftet, tok jo ^^


Nem igazán. Az elején talán még igen, de végén minden skill lassabbodik, és különböző xp-ket kapsz 1-1 elkészült darabért. Meg persze egyes skilleket több módon is tudod húzni.

@ Macska - Random event, fogsz még vele találkozni :)
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,211.56
Mar 15 2011 02:48pm
Quote (Ghostmasterq @ 15 Mar 2011 22:45)
Nem igazán. Az elején talán még igen, de végén minden skill lassabbodik, és különböző xp-ket kapsz 1-1 elkészült darabért. Meg persze egyes skilleket több módon is tudod húzni.

@ Macska - Random event, fogsz még vele találkozni :)


a cookingot hogy lehet a leginkabb huzni?
klontar mondta a suticsinalashoz 40es lvl kene :(
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 15 2011 02:51pm
Quote (vtibor @ 15 Mar 2011 21:48)
a cookingot hogy lehet a leginkabb huzni?
klontar mondta a suticsinalashoz 40es lvl kene :(


horgássz, bankold, ha meguntad megsütöd.
vagy horgássz,vágj fát süsd meg, dobáld el.
vagy ha van coinod veszel a GE-ben és azt sütögeted.
viszont a fishinggel érdemes csinálni,mert lvl 20 fishingtől már egész jó halak vannak.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,211.56
Mar 15 2011 03:30pm
Quote (Ghostmasterq @ 15 Mar 2011 22:51)
horgássz, bankold, ha meguntad megsütöd.
vagy horgássz,vágj fát süsd meg, dobáld el.
vagy ha van coinod veszel a GE-ben és azt sütögeted.
viszont a fishinggel érdemes csinálni,mert lvl 20 fishingtől már egész jó halak vannak.


hm ez elegge bejon
halaszok, fat vagok, tuzet rakok es megsutom oket a vegen. egyszerre 4 skillt fejlesztek pofon egyszeruen. koszi a tippet.
amugy ha minden iranyba fejlesztheto a karakter akkor mit befolyasol az a kaszt amit a jatek elejen karakter generalaskor valasztott az ember?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1525354555669Next
Add Reply New Topic New Poll