d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev15253545556828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 18 2009 09:59am
Quote (Megas_heroes @ 18 Dec 2009 16:49)
lehet
kéne
egy
meghívó
:c


Te, ha tudnam, hogy en adhatok-e ki, vagy van-e egy, amit tudok adni valakinek, akkor imo adnek, de eddig nem mutatta semmi a jelet, hogy nekem lehetne-e adni.
En is farkitol kaptam.

Btw meg kene neznem az APM-em Lycannel, mert ott microzni kell a farkasokat meg minden szar.. Tuti, hogy 100 korul vagyok vele, legalabb =D
Csak 86.9, eddig a legmagasabb vele :(
Degaaaaaaaz.

This post was edited by Moonflow on Dec 18 2009 10:05am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Dec 18 2009 10:00am
Quote (Megas_heroes @ 18 Dec 2009 17:49)
lehet
kéne
egy
meghívó
:c


adj
egy
mailcímet
:c

Quote (Moonflow @ 18 Dec 2009 17:59)
Te, ha tudnam, hogy en adhatok-e ki, vagy van-e egy, amit tudok adni valakinek, akkor imo adnek, de eddig nem mutatta semmi a jelet, hogy nekem lehetne-e adni.
En is farkitol kaptam.


lépj be a heroesofnewerth.com-on ottvan,hogy play beta,aztán ott lesz az invite,és megnézed van-e

This post was edited by H4xooR on Dec 18 2009 10:00am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 18 2009 10:05am
Quote (H4xooR @ 18 Dec 2009 17:00)
adj
egy
mailcímet
:c



lépj be a heroesofnewerth.com-on ottvan,hogy play beta,aztán ott lesz az invite,és megnézed van-e


Nem latok ott semmi ilyesmit, szoval akkor nekem nincs. Degaaaaaaaaaaz again.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2009 10:07am
Quote (Moonflow @ Dec 18 2009 03:59pm)
Te, ha tudnam, hogy en adhatok-e ki, vagy van-e egy, amit tudok adni valakinek, akkor imo adnek, de eddig nem mutatta semmi a jelet, hogy nekem lehetne-e adni.
En is farkitol kaptam.

Btw meg kene neznem az APM-em Lycannel, mert ott microzni kell a farkasokat meg minden szar.. Tuti, hogy 100 korul vagyok vele, legalabb =D
Csak 86.9, eddig a legmagasabb vele :(
Degaaaaaaaz.


328 apm here
chennel (ophelia)

This post was edited by sylKE on Dec 18 2009 10:07am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 18 2009 10:10am
Quote (sylKE @ Dec 18 2009 03:58pm)
n, dark lady + madman + puppet elég erös carryk
náluk talán a sand wraith+maliken+wildsoul jo a végére, de dark lady az mindent üt tehát tökmind1
shield breakert+hotot kellett volna vennem skadi helyett LE FU-


egy jol felfarmolt pestilence szetbassza a dark ladyt imo :D
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 18 2009 10:10am
Quote (sylKE @ 18 Dec 2009 17:07)
328 apm here
chennel (ophelia)


Jo de a Chen az noob hero :c
Amugy nemam, de ahhoz is kell srs micro, az teny ^^
En nem tudom miert, pedig szarramozgatom magam, meg allandoan hotkeyezek meg minden szar. Tudom, hogy az ismetelt actiont nem szamitja bele APM-be (szoval ha sokszor kattolsz jobbal, hogy walkoljon a kari, attol nem lesz tobb), de akkor megis wtf.. Nem ertem miert ilyen low :c Meg a vasarlast, secret shopot is gecigyorsan tolom le pedig.. odafutok, es mielott meg odaernek, veszem, es a kari meg sem all, mar megyek is tovabb.

I am disappoint.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2009 10:12am
Quote (Rezs @ Dec 18 2009 04:10pm)
egy jol felfarmolt pestilence szetbassza a dark ladyt imo :D


hát nem hiszem, ha mondjuk mind2 ugyanugy van farmolva late gémre, akkor dark lady megöli imo
ott van a 110% dam+2.5sec silence/hit skill, aztán a 75% attack speed
ha a dark lady elöbb ráugrik silencel, akkor megöli.

meg mondjuk a dark lady el is tud ugrani elöle hiába kap stunt

This post was edited by sylKE on Dec 18 2009 10:13am
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 10:12am
Quote (Rezs @ Dec 18 2009 05:10pm)
egy jol felfarmolt pestilence szetbassza a dark ladyt imo :D


imo nem
dark lady erosebb
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 18 2009 10:13am
Quote (Rezs @ 18 Dec 2009 17:10)
egy jol felfarmolt pestilence szetbassza a dark ladyt imo :D


Pesti? soha
Pesti az szarabb carry mint DL, ezert is hasznaljak sokszor csupan support, felig carry herokent.

Madman talan nyerne Lady ellen ^^
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 18 2009 10:14am
Quote (sylKE @ Dec 18 2009 05:12pm)
hát nem hiszem, ha mondjuk mind2 ugyanugy van farmolva late gémre, akkor dark lady megöli imo
ott van a 110% dam+2.5sec silence/hit skill, aztán a 75% attack speed
ha a dark lady elöbb ráugrik silencel, akkor megöli.


mortinak van silence spellje? :huh:
Go Back To Magyar Topic List
Prev15253545556828Next
Add Reply New Topic New Poll