d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quakelive Topic > -mert Ennek Meg Nincs-
Prev152535455Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 13 2010 09:14am
Quote (TresholdOfUniverse @ Dec 13 2010 04:07pm)
en csak CAt jatszom, mer a faszomse fog fegyvereket keresgelni.

celozni meg ugyse tudok, szal marad a rocketjump, legalabb menekulesben jo vagyok.


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=50629197&f=129
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 13 2010 09:54am
Quote (Taszilo.^ @ Dec 13 2010 04:14pm)


de ez 1v1 szal nem CA.

olyat meg megannyira nem tudok jatszani. azt se tudom milyen fegyverek vannak a jatekban amik nincsenek CAban.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 13 2010 09:56am
Quote (TresholdOfUniverse @ Dec 13 2010 04:54pm)
de ez 1v1 szal nem CA.

olyat meg megannyira nem tudok jatszani. azt se tudom milyen fegyverek vannak a jatekban amik nincsenek CAban.


ez egesz jo kifogas hippikam
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Dec 13 2010 09:57am
Quote (TresholdOfUniverse @ Dec 13 2010 03:54pm)
de ez 1v1 szal nem CA.

olyat meg megannyira nem tudok jatszani. azt se tudom milyen fegyverek vannak a jatekban amik nincsenek CAban.


én is kezdö vagyok de neveztem.

Flying Solo
In Clan Arena, you frag everyone on the opposing team (of 3 or more) in a single round.
Date awarded: 12/12/2010
No friends have earned this award
72083 players (5% of total) have earned this award
5%

ezmost raj?

Quote (TresholdOfUniverse @ Dec 13 2010 03:57pm)
nem kifogas.

akkor atfogalmazom.

balfasz vagyok ehhez a jatekhoz, es egyreszt szar vagyok a ligadba, masreszt meg nem erdekel.

na bazdmeg, ez mar eleg a vilagbekehez?



nem.

bántassz
tegnapelött kezdtem

This post was edited by harcikacsa17 on Dec 13 2010 09:59am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 13 2010 09:57am
Quote (Taszilo.^ @ Dec 13 2010 04:56pm)
ez egesz jo kifogas hippikam


nem kifogas.

akkor atfogalmazom.

balfasz vagyok ehhez a jatekhoz, es egyreszt szar vagyok a ligadba, masreszt meg nem erdekel.

na bazdmeg, ez mar eleg a vilagbekehez?

Quote (harcikacsa17 @ Dec 13 2010 04:57pm)
én is kezdö vagyok de neveztem.

Flying Solo
In Clan Arena, you frag everyone on the opposing team (of 3 or more) in a single round.
Date awarded: 12/12/2010
No friends have earned this award
72083 players (5% of total) have earned this award
5%

ezmost raj?


nem.

This post was edited by TresholdOfUniverse on Dec 13 2010 09:58am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 13 2010 09:59am
Quote (TresholdOfUniverse @ Dec 13 2010 04:57pm)
nem kifogas.

akkor atfogalmazom.

balfasz vagyok ehhez a jatekhoz, es egyreszt szar vagyok a ligadba, masreszt meg nem erdekel.

na bazdmeg, ez mar eleg a vilagbekehez?


hogy lennel mar szar, a tobbiek meg annyit se jatszottak vele mint te

ha nem erdekel akkor meg csak szivjad a fuvet magadba rozsaszin baranyfelhokon
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 13 2010 10:01am
Quote (Taszilo.^ @ Dec 13 2010 04:59pm)
hogy lennel mar szar, a tobbiek meg annyit se jatszottak vele mint te

ha nem erdekel akkor meg csak szivjad a fuvet magadba rozsaszin baranyfelhokon


szeretnek a kotoszoveteidben nekrolizist eloidezni, gyenge arammal!
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 13 2010 10:03am
Quote (TresholdOfUniverse @ Dec 13 2010 05:01pm)
szeretnek a kotoszoveteidben nekrolizist eloidezni, gyenge arammal!


valto vagy egyen?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 13 2010 10:10am
Quote (Taszilo.^ @ Dec 13 2010 05:03pm)
valto vagy egyen?


valto.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 13 2010 10:22am
Quote (TresholdOfUniverse @ Dec 13 2010 05:10pm)
valto.


egyenarammal pedig 100x gyorsabban haladnal kthxbye
Go Back To Magyar Topic List
Prev152535455Next
Add Reply New Topic New Poll