d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev15253545556382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 7 2010 06:33pm
Quote (palacsinta @ 8 Apr 2010 00:47)
nem ez volt a kérdés :/


még a riporter bácsik is aszonták, hogy megérdemeltük.
igaz, hogy az első félidőben nagy lófaszt nem csinált a bayern, de a másodikban meg a buzi MU bekkelt kb 10 emberrel, mégis kigyötörtük a továbbjutást.
+ nem volt semmi szabálytalanságból született gól, kiállítás is jogos volt, szóval semmi ok a sírásra IMO
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
Apr 8 2010 02:59am
Robben bazdmeg.Jaj.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 8 2010 05:58am
Quote (bajcli @ 8 Apr 2010 01:33)
még a riporter bácsik is aszonták, hogy megérdemeltük.
igaz, hogy az első félidőben nagy lófaszt nem csinált a bayern, de a másodikban meg a buzi MU bekkelt kb 10 emberrel, mégis kigyötörtük a továbbjutást.
+ nem volt semmi szabálytalanságból született gól, kiállítás is jogos volt, szóval semmi ok a sírásra IMO


a németeket nem szabad leirni soha és a korai gol mindig megbosszulja magát

az örök törvény ismét beigazolódott lol
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Apr 8 2010 06:59am
:O
Három nullnál feladtam.
De ez lol. :lol:
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 8 2010 07:02am
Quote (Inakwo @ 8 Apr 2010 13:58)
a németeket nem szabad leirni soha és a korai gol mindig megbosszulja magát

az örök törvény ismét beigazolódott lol


meg a labda is gömbölyű!

lakótársammal mindig ezt pofázzuk egymásnak nagy bölcsen, mer ez a legnagyobb közhely :D
(DE AZÉRT IGAZ :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD)
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Apr 8 2010 07:04am
Bár igazán szomorú, hogy egy angol csapat sincs a 4 között. :mellow:
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 8 2010 07:34am
Quote (bajcli @ 8 Apr 2010 14:02)
meg a labda is gömbölyű!

lakótársammal mindig ezt pofázzuk egymásnak nagy bölcsen, mer ez a legnagyobb közhely :D
(DE AZÉRT IGAZ :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD)


a közönség a 12. ember
lövésből lesz a gól
a bíró a pálya tartozéka

etc etc... :DDDDDDDDDd sírok ezeken
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 8 2010 07:36am
Quote (Inakwo @ 8 Apr 2010 15:34)
a közönség a 12. ember
lövésből lesz a gól
a bíró a pálya tartozéka

etc etc... :DDDDDDDDDd sírok ezeken


lol :D

a szöglet fél gól!
a kihagyott helyzetek megbosszulják magukat :(
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 8 2010 07:38am
Quote (bajcli @ 8 Apr 2010 14:36)
lol :D

a szöglet fél gól!
a kihagyott helyzetek megbosszulják magukat :(


és a mérkőzés a lefújásig tart!!!!!!!!!!!!!!!!

ne feleddddddddddd
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Apr 8 2010 07:40am
Quote (Inakwo @ 8 Apr 2010 14:38)
és a mérkőzés a lefújásig tart!!!!!!!!!!!!!!!!

ne feleddddddddddd


és a focit gólra játszák..
Go Back To Magyar Topic List
Prev15253545556382Next
Add Reply New Topic New Poll