Quote (bajcli @ 8 Apr 2010 01:33)
még a riporter bácsik is aszonták, hogy megérdemeltük.
igaz, hogy az első félidőben nagy lófaszt nem csinált a bayern, de a másodikban meg a buzi MU bekkelt kb 10 emberrel, mégis kigyötörtük a továbbjutást.
+ nem volt semmi szabálytalanságból született gól, kiállítás is jogos volt, szóval semmi ok a sírásra IMO
a németeket nem szabad leirni soha és a korai gol mindig megbosszulja magát
az örök törvény ismét beigazolódott lol