Quote (BiceBoca @ Tue, May 26 2009, 04:01pm)
itt vitatkoznak a kockák arról hogy ki mekkora fasza ember!! HÁT PERSZE!!!!!! :DDDDDDDDD
Quote (BiceBoca @ Tue, May 26 2009, 03:58pm)
pfffff. ez tetszik.azért mert nem bírja valaki lac2őt akkor már a még meg sem született gyereke is dögöljön meg ugye? ^^ (ebből nekem ez jött le)
Quote (BiceBoca @ Tue, May 26 2009, 03:56pm)
amíg nem ismerjük a történetet nem pofázunk baromságokat. ^^
TTTTTT-TRIPLE KILL!
A postszerzéseden kívül nincs más értelme a topiknak... sajnos