d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1525354555658Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 26 2009 09:58am
Quote (lacoking @ Tue, May 26 2009, 02:06pm)
nemtudom hogy miért csodálkozol lac2 , ahhoz képest hogy te hogy szoktál a legtöbb emberhez állni itt jspn , még egész lájtosan kapod



pfffff. ez tetszik.azért mert nem bírja valaki lac2őt akkor már a még meg sem született gyereke is dögöljön meg ugye? ^^ (ebből nekem ez jött le)
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 26 2009 10:01am
Quote (ElCapitano @ Tue, May 26 2009, 02:20pm)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=31508265&f=292

utolsó nagy alakítása
mondtam beleírhatna pár embert hunsubról csak úgy viccből de nem tette



Nekem meg mindig írta, hogy nőljek fel,szerintem ő egyátalán nem viselkedik felnőtessen és most nem erre a témára gondolok. de ez van.


itt vitatkoznak a kockák arról hogy ki mekkora fasza ember!! HÁT PERSZE!!!!!! :DDDDDDDDD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 26 2009 10:02am
Quote (BiceBoca @ Tue, May 26 2009, 04:01pm)
itt vitatkoznak a kockák arról hogy ki mekkora fasza ember!! HÁT PERSZE!!!!!! :DDDDDDDDD


Quote (BiceBoca @ Tue, May 26 2009, 03:58pm)
pfffff. ez tetszik.azért mert nem bírja valaki lac2őt akkor már a még meg sem született gyereke is dögöljön meg ugye? ^^ (ebből nekem ez jött le)


Quote (BiceBoca @ Tue, May 26 2009, 03:56pm)
amíg nem ismerjük a történetet nem pofázunk baromságokat. ^^


TTTTTT-TRIPLE KILL!
A postszerzéseden kívül nincs más értelme a topiknak... sajnos
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 26 2009 10:05am
Quote (xGurke @ Tue, May 26 2009, 06:02pm)
TTTTTT-TRIPLE KILL!
A postszerzéseden kívül nincs más értelme a topiknak... sajnos


oksi :)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 26 2009 10:05am
Quote (BiceBoca @ Tue, May 26 2009, 04:01pm)
itt vitatkoznak a kockák arról hogy ki mekkora fasza ember!! HÁT PERSZE!!!!!! :DDDDDDDDD


Kocka vagyok :( itt élem le az életemet
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 26 2009 10:06am
Quote (xGurke @ Tue, May 26 2009, 06:02pm)
TTTTTT-TRIPLE KILL!
A postszerzéseden kívül nincs más értelme a topiknak... sajnos


oksi :)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 26 2009 10:08am
Quote (BiceBoca @ Tue, May 26 2009, 04:06pm)
oksi :)


1x is elég lesz.. ennyire nem kell erőltetni
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
May 26 2009 10:10am
Quote (xGurke @ Tue, 26 May 2009, 18:02)
TTTTTT-TRIPLE KILL!
A postszerzéseden kívül nincs más értelme a topiknak... sajnos


Én a vergődésednek nem látom értelmét.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 26 2009 10:11am
Quote (xLestatx @ Tue, May 26 2009, 04:10pm)
Én a vergődésednek nem látom értelmét.


Annyira leszarom, hogy még vergődni is lusta vagyok... Csak beszálltam a free +1 játékba
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 26 2009 10:20am
Quote (BiceBoca @ Tue, May 26 2009, 04:58pm)
pfffff. ez tetszik.azért mert nem bírja valaki lac2őt akkor már a még meg sem született gyereke is dögöljön meg ugye? ^^ (ebből nekem ez jött le)


pedig elég szomorú, mert igaza van
Ha én is és mindenki oan szívélyesen állnék hozzá ehhez a témához, mint ahogy ő tenné, akkor már régen kitépkedted volna az összes hajad :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1525354555658Next
Add Reply New Topic New Poll