Quote (InfamousMythos @ Mon, 21 Jul 2008, 09:06)
ISO halp
mondjatok jo animekat amiket meg nem lattam plox
unatkozom:(
sorozatok elonyben
t4t
ha van mal-od az eleg sokat segitene
Quote (Vharimatras @ Mon, 21 Jul 2008, 10:49)
Code Geass?
2 részt láttam eddig, érdekesnek igérkezik ^^
1. season eleg jo a 2. gecire odabasz
This post was edited by Rawen on Jul 21 2008 04:04am