d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev15253545556162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 20 2008 05:26pm
gecc Ulquiorra kemény gyerek ohmy.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 21 2008 01:36am
na végignéztem bleachet episode 180ig ^^

3 vagy 4 nap alatt nem volt semmi ennyi rész biggrin.gif mellesleg khmm

HOGY VOLTATOK KÉPESEK RÉSZEKET KIHAGYNI??!?!?!?!?!?!?!?!?!? AAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRGHHHHHHHHHHHHH ERETNEKEK.
Az még egy vicces dolog, hogy nekem a fillerek is tetszettek, legalábbis a legtöbb pl az amikor Ikkaku kendot tanit az nagyon rofl biggrin.gif


ja és szedem a code geasst

This post was edited by Vharimatras on Jul 21 2008 01:45am
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jul 21 2008 02:06am
ISO halp
mondjatok jo animekat amiket meg nem lattam plox
unatkozom:(

sorozatok elonyben
t4t
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 21 2008 02:09am
Quote (InfamousMythos @ Mon, Jul 21 2008, 09:06am)
ISO halp
mondjatok jo animekat amiket meg nem lattam plox
unatkozom:(

sorozatok elonyben
t4t


ha ezeket még nem láttad:
claymore, black lagoon, death note, elfen lied, cowboy bebop,
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jul 21 2008 02:16am
Quote (Vharimatras @ Mon, 21 Jul 2008, 10:09)
ha ezeket még nem láttad:
claymore, black lagoon, death note, elfen lied, cowboy bebop,


ty de ezeket mar lattam sad.gif
n moar offert
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 21 2008 03:49am
Code Geass?
2 részt láttam eddig, érdekesnek igérkezik ^^
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2008 04:04am
Quote (InfamousMythos @ Mon, 21 Jul 2008, 09:06)
ISO halp
mondjatok jo animekat amiket meg nem lattam plox
unatkozom:(

sorozatok elonyben
t4t


ha van mal-od az eleg sokat segitene

Quote (Vharimatras @ Mon, 21 Jul 2008, 10:49)
Code Geass?
2 részt láttam eddig, érdekesnek igérkezik ^^


1. season eleg jo a 2. gecire odabasz biggrin.gif

This post was edited by Rawen on Jul 21 2008 04:04am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 21 2008 04:08am
kezdek rájönni, hogy imádnak 17 éves diákokbol brilliáns elméjü föszereplőt csinálni biggrin.gif
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2008 04:10am
Quote (Vharimatras @ Mon, 21 Jul 2008, 11:08)
kezdek rájönni, hogy imádnak 17 éves diákokbol brilliáns elméjü föszereplőt csinálni biggrin.gif


hat nekem csak a dn+cg jut eszembe ilyen,szal annyira nem biggrin.gif
de en nagyon birom,amikor "iqharc" megy ^^ lelouch egyik kedvenc karakterem pont ezert
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 21 2008 04:17am
Quote (Rawen @ Mon, Jul 21 2008, 11:10am)
hat nekem csak a dn+cg jut eszembe ilyen,szal annyira nem biggrin.gif
de en nagyon birom,amikor "iqharc" megy ^^ lelouch egyik kedvenc karakterem pont ezert


Hát a rózsaszin szeme annyira nem jön be de még nagyon az elején vagyok biggrin.gif
ja és feltünt az is, hogy mindenkinek huga van :DDD

egyépként téleg jófej a gyerek biggrin.gif

This post was edited by Vharimatras on Jul 21 2008 04:23am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15253545556162Next
Add Reply New Topic New Poll