Quote (T4L_K1 @ Fri, 4 Apr 2008, 11:52)
sztem nemnagyon fcr kene ra :/ bar hcba inkabb shako hordanek
Quote (beni @ Fri, 4 Apr 2008, 11:53)
nem sajnos
Quote (CyberPunk666 @ Fri, 4 Apr 2008, 11:59)
shako jobb
Thx, én is így gondoltam, de kellett egy kis megerősítés.