d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15285295305315321468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 3 2014 11:49pm
http://444.hu/2014/09/04/jovore-jonnek-a-nemzeti-italboltok/

amúgy egyre rémisztőbb ami történik. távol álljon tőlem, hogy simicskát és kövért védjem, de még mindig sokkal reálisabbnak tartom őket, mint az új generációt, akik le fogják váltani őket. habony és lázár gátlástalanok, orbán legújabb bizalmi emberei ők, akik csak tovább fűtik és biztatják viktort a saját faszságaiban. nem tudom, ők mennyire hiszik el mindazt, amit csinálnak, de tudják, hogy kell hatalomban maradni és megvezetni a népet.

azt mondják a 2010-2014 csak a kezdet volt, az igazi átalakítások csak most jönnek. én egyetlen kiútnak azt látom, ha simicska valahogy szétszedi orbánt, csak ezzel ugye ő is túl sokat veszíthet... szerintetek mi lesz itt, meddig lesznek még hatalmon, hogy lesz végük egyszer?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 4 2014 03:46am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 4 Sep 2014 06:49)
http://444.hu/2014/09/04/jovore-jonnek-a-nemzeti-italboltok/

amúgy egyre rémisztőbb ami történik. távol álljon tőlem, hogy simicskát és kövért védjem, de még mindig sokkal reálisabbnak tartom őket, mint az új generációt, akik le fogják váltani őket. habony és lázár gátlástalanok, orbán legújabb bizalmi emberei ők, akik csak tovább fűtik és biztatják viktort a saját faszságaiban. nem tudom, ők mennyire hiszik el mindazt, amit csinálnak, de tudják, hogy kell hatalomban maradni és megvezetni a népet.

azt mondják a 2010-2014 csak a kezdet volt, az igazi átalakítások csak most jönnek. én egyetlen kiútnak azt látom, ha simicska valahogy szétszedi orbánt, csak ezzel ugye ő is túl sokat veszíthet... szerintetek mi lesz itt, meddig lesznek még hatalmon, hogy lesz végük egyszer?


túl birka ez az ország ahhoz, hogy elveszitsék a hatalmukat időben, szerintem majd akkor fog elgondolkozni a sok fideszes birka amikor nem lesz mit ennie
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 4 2014 05:23am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 4 2014 07:49am)
http://444.hu/2014/09/04/jovore-jonnek-a-nemzeti-italboltok/

amúgy egyre rémisztőbb ami történik. távol álljon tőlem, hogy simicskát és kövért védjem, de még mindig sokkal reálisabbnak tartom őket, mint az új generációt, akik le fogják váltani őket. habony és lázár gátlástalanok, orbán legújabb bizalmi emberei ők, akik csak tovább fűtik és biztatják viktort a saját faszságaiban. nem tudom, ők mennyire hiszik el mindazt, amit csinálnak, de tudják, hogy kell hatalomban maradni és megvezetni a népet.

azt mondják a 2010-2014 csak a kezdet volt, az igazi átalakítások csak most jönnek. én egyetlen kiútnak azt látom, ha simicska valahogy szétszedi orbánt, csak ezzel ugye ő is túl sokat veszíthet... szerintetek mi lesz itt, meddig lesznek még hatalmon, hogy lesz végük egyszer?


nem hiszem, hogy Simicska neki merne menni Orbánnak, inkább kiharcol majd egy pár csontot magának, aztán elrágcsálja majd azt nagyduzzogva

hogy mikor lesz vége? ha még sikerülne is eltakarítani ezt a szánalmas gerinctelen szarfos féreg bagázst, az embereik már akkor is ott vannak mindenhol, nem tudom, hogy mennyi idő lenne kipucolni a fideszt mindenhonnan (ha egyáltalán lehetséges)
én nem lennék optimista senki helyében
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 4 2014 09:47am
Quote (Saenchai @ 4 Sep 2014 12:23)
nem hiszem, hogy Simicska neki merne menni Orbánnak, inkább kiharcol majd egy pár csontot magának, aztán elrágcsálja majd azt nagyduzzogva

hogy mikor lesz vége? ha még sikerülne is eltakarítani ezt a szánalmas gerinctelen szarfos féreg bagázst, az embereik már akkor is ott vannak mindenhol, nem tudom, hogy mennyi idő lenne kipucolni a fideszt mindenhonnan (ha egyáltalán lehetséges)
én nem lennék optimista senki helyében


simicska nem hiszem, hogy ilyen könnyen meghunyászkodna: a pénzt pont leszarja, a gazdasági hatalom érdekli inkább. orbán meg tényleg hálátlan, ha az ellenzéki időkben nem áll ki orbán mellett, szerintem leváltották volna még 2010 előtt a fidesz éléről.

Quote (Cpt_Ghost @ 4 Sep 2014 10:46)
túl birka ez az ország ahhoz, hogy elveszitsék a hatalmukat időben, szerintem majd akkor fog elgondolkozni a sok fideszes birka amikor nem lesz mit ennie


szerintem is valami nagyon radikális kéne ahhoz, hogy kinyíljon az emberek szeme, de lehet már szó szerint semmi nem hatna erre a 2 millió fogyatékosra... ráadásul orbánék szépen észrevétlenül élik fel a készleteinket (manyup, devizatartalék, mnb "nyeresége", ami "nem közpénz"...), ki lehet éheztetni még jópár évig ezt az országot. de ha még csődbe is megyünk, aki eddig hitt ennek a kormánynak, az az államcsődről is elhiszi, hogy zsidóármány.

igazából nem tudok egy jó forgatókönyvet se elképzelni:
szép lassan csődbe megyünk, vagy csődközeli állapotba kerülünk, aztán 10-20 év növekedési potenciált elvesztve beállunk a sorba bulgária meg románia mögé?
orbánt megunja az eu és a nyugat, ő meg putyin kebleibe szalad? erre már vannak is jelek jócskán.
még néha az is eszembe jut, hogy a jobbik kerül kormányra 18ban vagy 22ben, de ehhez szerintem túl ügyes a fidesz, meg _talán_ ennyire azért nem vagyunk balfaszok.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 4 2014 10:48am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 4 2014 05:47pm)
simicska nem hiszem, hogy ilyen könnyen meghunyászkodna: a pénzt pont leszarja, a gazdasági hatalom érdekli inkább. orbán meg tényleg hálátlan, ha az ellenzéki időkben nem áll ki orbán mellett, szerintem leváltották volna még 2010 előtt a fidesz éléről.



szerintem is valami nagyon radikális kéne ahhoz, hogy kinyíljon az emberek szeme, de lehet már szó szerint semmi nem hatna erre a 2 millió fogyatékosra... ráadásul orbánék szépen észrevétlenül élik fel a készleteinket (manyup, devizatartalék, mnb "nyeresége", ami "nem közpénz"...), ki lehet éheztetni még jópár évig ezt az országot. de ha még csődbe is megyünk, aki eddig hitt ennek a kormánynak, az az államcsődről is elhiszi, hogy zsidóármány.

igazából nem tudok egy jó forgatókönyvet se elképzelni:
szép lassan csődbe megyünk, vagy csődközeli állapotba kerülünk, aztán 10-20 év növekedési potenciált elvesztve beállunk a sorba bulgária meg románia mögé?
orbánt megunja az eu és a nyugat, ő meg putyin kebleibe szalad? erre már vannak is jelek jócskán.
még néha az is eszembe jut, hogy a jobbik kerül kormányra 18ban vagy 22ben, de ehhez szerintem túl ügyes a fidesz, meg _talán_ ennyire azért nem vagyunk balfaszok.


orbán nem hálátlan, csak simán pszichopata, 2 millió fogyatékos meg eksztázisban tapsol neki




http://444.hu/2014/09/04/felcsuton-utolag-atirtak-a-beszamoloban-hogy-kozpenzbol-epult-a-stadion/

This post was edited by Saenchai on Sep 4 2014 10:49am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 4 2014 02:03pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 4 Sep 2014 17:47)
szerintem is valami nagyon radikális kéne ahhoz, hogy kinyíljon az emberek szeme


Szerinted ami eddig történt, az nem volt elég radikális?
Mivel lehetne még fokozni szerinted? Csecsemőáldozatot fog bemutatni a Kossuth-téren? Szerintem még azt is elnéznék neki.

Egyébként lényegtelen, az eddig véghez vitt rombolás igazi hatása csak késleltetve fog jelentkezni, de akkor nagyon fog fájni, és nem lehet helyrehozni, végig kell majd csinálni. (az oktatásra gondolok pl, iszonyatos késleltetett atomboNba)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 4 2014 02:55pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 4 Sep 2014 16:47)
simicska nem hiszem, hogy ilyen könnyen meghunyászkodna: a pénzt pont leszarja, a gazdasági hatalom érdekli inkább. orbán meg tényleg hálátlan, ha az ellenzéki időkben nem áll ki orbán mellett, szerintem leváltották volna még 2010 előtt a fidesz éléről.



szerintem is valami nagyon radikális kéne ahhoz, hogy kinyíljon az emberek szeme, de lehet már szó szerint semmi nem hatna erre a 2 millió fogyatékosra... ráadásul orbánék szépen észrevétlenül élik fel a készleteinket (manyup, devizatartalék, mnb "nyeresége", ami "nem közpénz"...), ki lehet éheztetni még jópár évig ezt az országot. de ha még csődbe is megyünk, aki eddig hitt ennek a kormánynak, az az államcsődről is elhiszi, hogy zsidóármány.

igazából nem tudok egy jó forgatókönyvet se elképzelni:
szép lassan csődbe megyünk, vagy csődközeli állapotba kerülünk, aztán 10-20 év növekedési potenciált elvesztve beállunk a sorba bulgária meg románia mögé?
orbánt megunja az eu és a nyugat, ő meg putyin kebleibe szalad? erre már vannak is jelek jócskán.
még néha az is eszembe jut, hogy a jobbik kerül kormányra 18ban vagy 22ben, de ehhez szerintem túl ügyes a fidesz, meg _talán_ ennyire azért nem vagyunk balfaszok.


kéne az a jobbik kormány sztem, felégne ez a kurva ország, aztán a hamvakból lehetne építkezni, csak a fasz akarja ugye ezt megvárni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 4 2014 03:46pm
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Sep 2014 22:55)
kéne az a jobbik kormány sztem, felégne ez a kurva ország, aztán a hamvakból lehetne építkezni, csak a fasz akarja ugye ezt megvárni


inkább a fidesz, mint a jobbik
Go Back To Magyar Topic List
Prev15285295305315321468Next
Add Reply New Topic New Poll