d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15285295305315324114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Sep 21 2011 07:04pm
nem tudom miért vagytok annyira besózva egy bétától, ami olyan limitált, hogy nemigaz :D arról nem beszélve, hogy itt-ott bugos is gondolom :p majd kijön a rendes, aztán arra rá is lehet kockulni
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 21 2011 07:09pm
Quote (hedgehogsword @ 22 Sep 2011 03:04)
nem tudom miért vagytok annyira besózva egy bétától, ami olyan limitált, hogy nemigaz :D arról nem beszélve, hogy itt-ott bugos is gondolom :p majd kijön a rendes, aztán arra rá is lehet kockulni


beta=e-penis
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 21 2011 11:49pm
Quote (hedgehogsword @ 22 Sep 2011 03:04)
nem tudom miért vagytok annyira besózva egy bétától, ami olyan limitált, hogy nemigaz :D arról nem beszélve, hogy itt-ott bugos is gondolom :p majd kijön a rendes, aztán arra rá is lehet kockulni


Tényleg elképesztően limitált. Pár alap item van benne, a magic cuccok, illetve nagy ritkán kiesik egy-egy rare is, és itemek terén kb itt a vége. Hiába lehet a Nephalem Cube-bal szétszedni a tárgyakat, AH-ba nem lehet kitenni őket, csak és kizárólag a felszereléseket. Sikerült kifogni egy normális csapatot, 4-en kb 30 perc alatt mentünk végig a bétán 1-es szintről indulva, a vége pedig lvl 7 lett. Egyébként én személy szerint nem a bétától vagyok besózva, hanem attól, hogy a Diablo III-ról van szó :D . Egyébként buggal az elején találkoztam csak, furcs amód 2 percenként megfagyott, aztán kiléptem, frissítettem egyet a windows-ban, vissza, és ment hibátlanul, azóta egy fagyást sem tapasztaltam, nincs beakadó karakter, és konkrét bugba sem futottam.
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Sep 21 2011 11:55pm
Quote (Soulles @ 22 Sep 2011 07:49)
Tényleg elképesztően limitált. Pár alap item van benne, a magic cuccok, illetve nagy ritkán kiesik egy-egy rare is, és itemek terén kb itt a vége. Hiába lehet a Nephalem Cube-bal szétszedni a tárgyakat, AH-ba nem lehet kitenni őket, csak és kizárólag a felszereléseket. Sikerült kifogni egy normális csapatot, 4-en kb 30 perc alatt mentünk végig a bétán 1-es szintről indulva, a vége pedig lvl 7 lett. Egyébként én személy szerint nem a bétától vagyok besózva, hanem attól, hogy a Diablo III-ról van szó :D . Egyébként buggal az elején találkoztam csak, furcs amód 2 percenként megfagyott, aztán kiléptem, frissítettem egyet a windows-ban, vissza, és ment hibátlanul, azóta egy fagyást sem tapasztaltam, nincs beakadó karakter, és konkrét bugba sem futottam.


jo reggelt csabicica.
adj betat.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 22 2011 12:01am
Quote (Soulles @ 21 Sep 2011 21:30)
Nincs mit. Itt az előzetesem: http://www.thesource.hu/cikk/elozetes/diablo%5Fiii/diablo%5F3%5Fbetateszt%5Felozetes/14982 - amennyiben bárki elolvasná Béla kalandjait ^^.


Ne erőltesd ezt a jópofizó stílust imo mert nagyon gyenge lett.
Member
Posts: 1,418
Joined: Jul 7 2009
Gold: 0.00
Sep 22 2011 12:30am
Quote (Soulles @ Sep 21 2011 08:30pm)
Nincs mit. Itt az előzetesem: http://www.thesource.hu/cikk/elozetes/diablo_iii/diablo_3_betateszt_elozetes/14982 - amennyiben bárki elolvasná Béla kalandjait ^^.


Szerencsés vagy. Köszi a cikket, kicsit sikerült beleélnem magam. :)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 22 2011 12:39am
Quote (Soulles @ 21 Sep 2011 20:30)
Nincs mit. Itt az előzetesem: http://www.thesource.hu/cikk/elozetes/diablo%5Fiii/diablo%5F3%5Fbetateszt%5Felozetes/14982 - amennyiben bárki elolvasná Béla kalandjait ^^.


elkezdtem olvasni, elég sok a szóismétlés
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 22 2011 12:43am
Quote (Soulles @ 21 Sep 2011 21:30)
Nincs mit. Itt az előzetesem: http://www.thesource.hu/cikk/elozetes/diabloiii/diablo3betatesztelozetes/14982 - amennyiben bárki elolvasná Béla kalandjait ^^.


hát én elég hamar abbahagytam az olvasást,idegesít a stílusod


Jó látni, hogy Bélát a sörön kívül más is feltudja boldogítani.<- n1

This post was edited by Rawen on Sep 22 2011 12:44am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 22 2011 12:50am
Quote
Minekután majdnem 2 GB a béta, volt időm elmenni sörért a közértbe, hogy beszerezzek pár fontos kelléket a teszteléshez, melyek nélkül a tesztelés folyamata unalmas, száraz, és mindenek felett unalmas és száraz lett volna.

Legalább egyszer végigolvashattad volna..
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 22 2011 12:50am
Nem lehet mindenkinek tetszeni, azért remélem valaki hasznát vette az írásnak. Ma egyébként írok egy picit komolyabb hangvételű, és valamivel hosszabb cikket is a tényleges lehetőségekről, variációkról, az AH-ról, a skillek használhatóságáról, meg úgy konkrétan a gameplay-ről. Béla kalandjai folytatódnak, immáron kötöttebb stílusban.

Quote (ElCapitano @ 22 Sep 2011 08:50)
Legalább egyszer végigolvashattad volna..


Szándékosan maradt úgy, nem a figyelmetlenség miatt. De ofc elütések lehetnek, elég későn írtam, majd rögvest átolvasom még egyszer, hogy azok is eltűnjenek.

This post was edited by Soulles on Sep 22 2011 12:52am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15285295305315324114Next
Closed New Topic New Poll