Quote (hedgehogsword @ 22 Sep 2011 03:04)
nem tudom miért vagytok annyira besózva egy bétától, ami olyan limitált, hogy nemigaz

arról nem beszélve, hogy itt-ott bugos is gondolom

majd kijön a rendes, aztán arra rá is lehet kockulni
Tényleg elképesztően limitált. Pár alap item van benne, a magic cuccok, illetve nagy ritkán kiesik egy-egy rare is, és itemek terén kb itt a vége. Hiába lehet a Nephalem Cube-bal szétszedni a tárgyakat, AH-ba nem lehet kitenni őket, csak és kizárólag a felszereléseket. Sikerült kifogni egy normális csapatot, 4-en kb 30 perc alatt mentünk végig a bétán 1-es szintről indulva, a vége pedig lvl 7 lett. Egyébként én személy szerint nem a bétától vagyok besózva, hanem attól, hogy a Diablo III-ról van szó

. Egyébként buggal az elején találkoztam csak, furcs amód 2 percenként megfagyott, aztán kiléptem, frissítettem egyet a windows-ban, vissza, és ment hibátlanul, azóta egy fagyást sem tapasztaltam, nincs beakadó karakter, és konkrét bugba sem futottam.