Quote (Soulles @ Sep 21 2011 07:13pm)
A gépem:
AMD 4800+ proci
2 GB 800 MHz-es memória
ATi Radeon 1950PRO 256 MB rammal
Ezzekkel a beállításokkal 1280*1024-ben, high texture beállításokkal, shadow és élsimítás nélkül hibátlanul megy.
A képek 1024*768-as felbontásúk, cuz háttérben ezer progi futott, és így akadt sajnos, elfogyott a ram, valószínűleg valami béta bug lehet a memory leak.
yay
nem baj azért csökkentett módban minden mást kikapcsolva csak elfut nekem is xd