d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15275285295305314114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Sep 21 2011 01:09pm
szia csab, de jó neked. ^^
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 21 2011 01:11pm
Quote (hedgehogsword @ 21 Sep 2011 21:09)
szia csab, de jó neked. ^^


ezt most leforditom:
szia csab, dogojje meg!!!4 :angry:
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 21 2011 01:13pm
A gépem:

AMD 4800+ proci
2 GB 800 MHz-es memória
ATi Radeon 1950PRO 256 MB rammal

Ezzekkel a beállításokkal 1280*1024-ben, high texture beállításokkal, shadow és élsimítás nélkül hibátlanul megy.

A képek 1024*768-as felbontásúk, cuz háttérben ezer progi futott, és így akadt sajnos, elfogyott a ram, valószínűleg valami béta bug lehet a memory leak.

This post was edited by Soulles on Sep 21 2011 01:14pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 21 2011 01:16pm
Quote (Soulles @ 21 Sep 2011 21:13)
A gépem:

AMD 4800+ proci
2 GB 800 MHz-es memória
ATi Radeon 1950PRO 256 MB rammal

Ezzekkel a beállításokkal 1280*1024-ben, high texture beállításokkal, shadow és élsimítás nélkül hibátlanul megy.

A képek 1024*768-as felbontásúk, cuz háttérben ezer progi futott, és így akadt sajnos, elfogyott a ram, valószínűleg valami béta bug lehet a memory leak.


És mindent maxra tolva mennyire fektette meg a gépet?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 21 2011 01:17pm
Quote (Soulles @ Sep 21 2011 07:13pm)
A gépem:

AMD 4800+ proci
2 GB 800 MHz-es memória
ATi Radeon 1950PRO 256 MB rammal

Ezzekkel a beállításokkal 1280*1024-ben, high texture beállításokkal, shadow és élsimítás nélkül hibátlanul megy.

A képek 1024*768-as felbontásúk, cuz háttérben ezer progi futott, és így akadt sajnos, elfogyott a ram, valószínűleg valami béta bug lehet a memory leak.

yay

nem baj azért csökkentett módban minden mást kikapcsolva csak elfut nekem is xd
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 21 2011 01:18pm
Quote (Genthor @ 21 Sep 2011 21:16)
És mindent maxra tolva mennyire fektette meg a gépet?


Elég durván, nem volt éppen képregény, de játszhatatlan volt (szűrök nélkül).
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 21 2011 01:20pm
Quote (Soulles @ 21 Sep 2011 21:18)
Elég durván, nem volt éppen képregény, de játszhatatlan volt (szűrök nélkül).


Ok, köszi.
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 21 2011 01:30pm
Quote (Genthor @ 21 Sep 2011 21:20)
Ok, köszi.


Nincs mit. Itt az előzetesem: http://www.thesource.hu/cikk/elozetes/diablo_iii/diablo_3_betateszt_elozetes/14982? - amennyiben bárki elolvasná Béla kalandjait ^^.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 21 2011 01:56pm
Quote (Soulles @ 21 Sep 2011 21:30)
Nincs mit. Itt az előzetesem: http://www.thesource.hu/cikk/elozetes/diablo%5Fiii/diablo%5F3%5Fbetateszt%5Felozetes/14982 - amennyiben bárki elolvasná Béla kalandjait ^^.


Jézusom a "stuff " szó ilyenfajta használatától nagyon ideges lettem.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 21 2011 07:01pm
Két hete nemvolt olyan nap, hogy minimum 3x ne néztem volna meg az e-mailem, meg a profilomat ^_^

annyira várom már : )

This post was edited by AngryBug on Sep 21 2011 07:01pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15275285295305314114Next
Closed New Topic New Poll