d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15265275285295304114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 21 2011 12:52pm
Quote (Anamy @ 21 Sep 2011 20:50)
milyen érzés csab ?:C


Milyen lenne? Sajnos a press embargó miatt egészen máig nem írhattam semmit, de Diablo III-mazni olyan, mint Diablo II-zni, a különbség annyi, hogy a Diablo III jobb a Diablo II-nél ^^.

Quote (kriza @ 21 Sep 2011 20:51)
grrr...
van most szakallad? :)


Hja, kicsi van.

Quote (InfamousMythos @ 21 Sep 2011 20:52)
u giev beta! nao!


szia mythoska :-)

This post was edited by Soulles on Sep 21 2011 12:53pm
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 21 2011 12:53pm
Quote (Soulles @ 21 Sep 2011 20:52)
Milyen lenne? Sajnos a press embargó miatt egészen máig nem írhattam semmit, de Diablo III-mazni olyan, mint Diablo II-zni, a különbség annyi, hogy a Diablo III jobb a Diablo II-nél ^^.



Hja, kicsi van.



szia mythoska :-)


hai :) mondtam mar h melek vagz?:D
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 21 2011 12:56pm
Quote (InfamousMythos @ 21 Sep 2011 20:53)
hai :) mondtam mar h melek vagz?:D


Nem, de erre rájöttem magamtól is :rofl: .
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 21 2011 12:57pm
Quote (Soulles @ 21 Sep 2011 20:46)
Akit érdekel, pár kép a legutóbbi, barbáros walkthrough-mból, illetve rövidesen kikerül az előzetes is, Béla kalandjaival, amennyiben szívesen veszitek, azt is linkelem majd. A képek közül a maiak érnek. Ma még jön egy adag Wizardos kép is, amennyiben bárkinek van óhaja, hogy miről csináljak képet (videót nem vállalok, a gépem sajnos nem túl stronk hozzá), vagy miről meséljek, az hit me.

http://thesource.hu/galeria/diablo%5Fiii/1379


Milyen géped van és milyen grafikai beállításokat bír el maximum?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 21 2011 12:57pm
nem baj,mikor elkezdik osztani az európai keyeket,tuti én is kapok egyet


Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 21 2011 12:58pm
Quote (Genthor @ 21 Sep 2011 20:57)
Milyen géped van és milyen grafikai beállításokat bír el maximum?


lol pont ezt akartam kerdezni
szal this
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 21 2011 12:59pm
Quote (Soulles @ Sep 21 2011 06:46pm)
Akit érdekel, pár kép a legutóbbi, barbáros walkthrough-mból, illetve rövidesen kikerül az előzetes is, Béla kalandjaival, amennyiben szívesen veszitek, azt is linkelem majd. A képek közül a maiak érnek. Ma még jön egy adag Wizardos kép is, amennyiben bárkinek van óhaja, hogy miről csináljak képet (videót nem vállalok, a gépem sajnos nem túl stronk hozzá), vagy miről meséljek, az hit me.

http://thesource.hu/galeria/diablo_iii/1379


3300ghz celeron, 512mb videokari meg 1gb ram elég neki minimum beállíátsokkal?! :c



This post was edited by Senee on Sep 21 2011 01:00pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 21 2011 01:01pm
Quote (Soulles @ Sep 21 2011 06:23pm)
Flatline retardált. Én a http://www.thesource.hu/ magazinnál vagyok, Best of the best!


de valljuk be hogy suna+ ^^
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 21 2011 01:05pm
Quote (szabika @ Sep 21 2011 07:01pm)
de valljuk be hogy suna+ ^^




not bad
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 21 2011 01:06pm
Quote (Senee @ Sep 21 2011 08:05pm)
http://www.pcguru.hu/pcguru/img/szerzok/flatline_teszt.jpg

not bad


ja kb csak ez az egy kép terjedt el róla, de ha nem ilyen nyomi pózba fotozták volna akkor biza drool
Go Back To Magyar Topic List
Prev15265275285295304114Next
Closed New Topic New Poll