Quote (Anamy @ 21 Sep 2011 20:50)
milyen érzés csab ?:C
Milyen lenne? Sajnos a press embargó miatt egészen máig nem írhattam semmit, de Diablo III-mazni olyan, mint Diablo II-zni, a különbség annyi, hogy a Diablo III jobb a Diablo II-nél ^^.
Quote (kriza @ 21 Sep 2011 20:51)
grrr...
van most szakallad?

Hja, kicsi van.
Quote (InfamousMythos @ 21 Sep 2011 20:52)
u giev beta! nao!
szia mythoska :-)
This post was edited by Soulles on Sep 21 2011 12:53pm