Akit érdekel, pár kép a legutóbbi, barbáros walkthrough-mból, illetve rövidesen kikerül az előzetes is, Béla kalandjaival, amennyiben szívesen veszitek, azt is linkelem majd. A képek közül a maiak érnek. Ma még jön egy adag Wizardos kép is,
amennyiben bárkinek van óhaja, hogy miről csináljak képet (videót nem vállalok, a gépem sajnos nem túl stronk hozzá), vagy miről meséljek, az hit me.
http://thesource.hu/galeria/diablo%5Fiii/1379grrr...