d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15255265275285294114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 21 2011 12:41pm
Kéne nekem egy d3 béta key.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 21 2011 12:44pm
nekem is
most így hétvégére pont nagyonjó' lenne
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 21 2011 12:45pm
Quote (Senee @ 21 Sep 2011 20:44)
nekem is
most így hétvégére pont nagyonjó' lenne


Jó de neked nincs fgd és most már fake-csaj se vagy.
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 21 2011 12:46pm
Akit érdekel, pár kép a legutóbbi, barbáros walkthrough-mból, illetve rövidesen kikerül az előzetes is, Béla kalandjaival, amennyiben szívesen veszitek, azt is linkelem majd. A képek közül a maiak érnek. Ma még jön egy adag Wizardos kép is, amennyiben bárkinek van óhaja, hogy miről csináljak képet (videót nem vállalok, a gépem sajnos nem túl stronk hozzá), vagy miről meséljek, az hit me.

http://thesource.hu/galeria/diablo_iii/1379

This post was edited by Soulles on Sep 21 2011 12:47pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 21 2011 12:46pm
Quote (josheide @ Sep 21 2011 06:45pm)
Jó de neked nincs fgd és most már fake-csaj se vagy.

:c
de még lehetek! a ruhákat és a sminkkészletet nem dobtam ki
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 21 2011 12:48pm
Quote (Senee @ 21 Sep 2011 20:46)
:c
de még lehetek! a ruhákat és a sminkkészletet nem dobtam ki


Én meg még mindig az Emirátusokban vagyok.

beat that
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Sep 21 2011 12:50pm
Quote (Soulles @ 21 Sep 2011 20:46)
Akit érdekel, pár kép a legutóbbi, barbáros walkthrough-mból, illetve rövidesen kikerül az előzetes is, Béla kalandjaival, amennyiben szívesen veszitek, azt is linkelem majd. A képek közül a maiak érnek. Ma még jön egy adag Wizardos kép is, amennyiben bárkinek van óhaja, hogy miről csináljak képet (videót nem vállalok, a gépem sajnos nem túl stronk hozzá), vagy miről meséljek, az hit me.

http://thesource.hu/galeria/diablo_iii/1379


milyen érzés csab ?:C
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 21 2011 12:50pm
Quote (josheide @ Sep 21 2011 06:48pm)
Én meg még mindig az Emirátusokban vagyok.

beat that




u jelly?
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Sep 21 2011 12:51pm
Quote (Soulles @ 21 Sep 2011 20:46)
Akit érdekel, pár kép a legutóbbi, barbáros walkthrough-mból, illetve rövidesen kikerül az előzetes is, Béla kalandjaival, amennyiben szívesen veszitek, azt is linkelem majd. A képek közül a maiak érnek. Ma még jön egy adag Wizardos kép is, amennyiben bárkinek van óhaja, hogy miről csináljak képet (videót nem vállalok, a gépem sajnos nem túl stronk hozzá), vagy miről meséljek, az hit me.

http://thesource.hu/galeria/diablo%5Fiii/1379


grrr...
van most szakallad? :)
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 21 2011 12:52pm
Quote (Soulles @ 21 Sep 2011 20:46)
Akit érdekel, pár kép a legutóbbi, barbáros walkthrough-mból, illetve rövidesen kikerül az előzetes is, Béla kalandjaival, amennyiben szívesen veszitek, azt is linkelem majd. A képek közül a maiak érnek. Ma még jön egy adag Wizardos kép is, amennyiben bárkinek van óhaja, hogy miről csináljak képet (videót nem vállalok, a gépem sajnos nem túl stronk hozzá), vagy miről meséljek, az hit me.

http://thesource.hu/galeria/diablo%5Fiii/1379


u giev beta! nao!
Go Back To Magyar Topic List
Prev15255265275285294114Next
Closed New Topic New Poll