http://444.hu/2014/08/25/orban-oroszorszag-nekunk-gazdasagi-kerdes/És nyitott egy olyan frontot is, amiben eddig ilyen határozottan ritkán fogalmazott: azt mondta, kőkemény menekültellenes politikát tervez. Amikor ugyanis megjelennek a menekültek azzal a táblával, hogy This is not a crime, azzal nem mondanak igazat, mert az illegális határátlépés igenis bűn. Ez viszont nem szívtelenség,
szerinte erkölcsi érvek szólnak az illiberális bevándorláspolitka ellen. A bevándorlókból ugyanis Orbán szerint “nem az akadémia tagjai lesznek”, hanem jellemzően olyan munkákat végeznek el, amikre a helyiek nem hajlandóak. Közben viszont van egy saját közösségünk, a cigányság, akik szintén nem jutnak képzéshez és munkához, így ezeket a lehetőségeket szerinte inkább nekik kellene biztosítani.
ohm wat
Ez nagyon durva