Quote (CyberPunk666 @ Sep 21 2011 05:32pm)
meddig erőlködsz? Azt te is tudod, hogy csak viccnek írtam, ha ennek ellenére elsütöd naponta kétszer, akkor az a te nyomorod.
direkt nem reagáltam az előzőre, de látom addig posztolod amíg nem válaszolok.
persze hogy csak viccböl irtad
a többi postodat is csak viccböl irtad remélem