d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15245255265275284114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 21 2011 11:19am
lehet hogy az (ex?) pc gurus Flatline van közöttünk!
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 21 2011 11:23am
Quote (szabika @ 21 Sep 2011 19:19)
lehet hogy az (ex?) pc gurus Flatline van közöttünk!


Flatline retardált. Én a http://www.thesource.hu/ magazinnál vagyok, Best of the best!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 21 2011 11:26am
Bazd meg, hogy nekem ez nem jutott eszembe. Csinálni kell valami random gamer oldalt, majd tartani a markunkat.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 21 2011 11:28am
Quote (CyberPunk666 @ 21 Sep 2011 19:26)
Bazd meg, hogy nekem ez nem jutott eszembe. Csinálni kell valami random gamer oldalt, majd tartani a markunkat.


Diablo3.hun volt d3pvp video kommentátor verseny és vágod kurva szar nyert... Annyira felbaszott hogy nem láttam korábban kb tuti nyertem volna. (ofc beta key volt a díj)

This post was edited by ElCapitano on Sep 21 2011 11:29am
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 21 2011 11:28am
Quote (CyberPunk666 @ 21 Sep 2011 19:26)
Bazd meg, hogy nekem ez nem jutott eszembe. Csinálni kell valami random gamer oldalt, majd tartani a markunkat.


Hja, random gamer oldalt csinálhatsz, a Blizz kb pont nem fog a fejedre sem szarni.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 21 2011 11:30am
Quote (Soulles @ Sep 21 2011 05:28pm)
Hja, random gamer oldalt csinálhatsz, a Blizz kb pont nem fog a fejedre sem szarni.


de ha már van gamer oldal+aktiv wowban és scben azt már észreveszi a blizz!
UGYE CP?
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Sep 21 2011 11:31am
holnap rajönnek hogy keveset osztottak, és adnak nekem is egyet, le van zsírozva
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 21 2011 11:32am
Quote (sylke @ 21 Sep 2011 19:30)
de ha már van gamer oldal+aktiv wowban és scben azt már észreveszi a blizz!
UGYE CP?


meddig erőlködsz? Azt te is tudod, hogy csak viccnek írtam, ha ennek ellenére elsütöd naponta kétszer, akkor az a te nyomorod.

direkt nem reagáltam az előzőre, de látom addig posztolod amíg nem válaszolok.
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 21 2011 11:33am
Quote (sylke @ 21 Sep 2011 19:30)
de ha már van gamer oldal+aktiv wowban és scben azt már észreveszi a blizz!
UGYE CP?


Nem nyom semmit sem a latban, hogy van-e aktív WoW előfizetésed, vagy sem. Ha egy gamer oldal nevében szeretnél kulcsot igényelni, akkor több szempont alapján mérlegelnek. Milyen régi az oldal, mennyi D3 tartalom van fent rajta, illetve mennyire komoly maga a site.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 21 2011 11:43am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 21 2011 05:32pm)
meddig erőlködsz? Azt te is tudod, hogy csak viccnek írtam, ha ennek ellenére elsütöd naponta kétszer, akkor az a te nyomorod.

direkt nem reagáltam az előzőre, de látom addig posztolod amíg nem válaszolok.


persze hogy csak viccböl irtad
a többi postodat is csak viccböl irtad remélem
Go Back To Magyar Topic List
Prev15245255265275284114Next
Closed New Topic New Poll