d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > OLVASD EL AZ ELSŐ HOZZÁSZÓLÁST!
Prev15195205215225231006Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 4,178
Joined: Sep 8 2008
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 21 2009 03:09am
Quote (Soliteint @ Wed, Oct 21 2009, 09:05am)
/b/-n volt erről topik

gondoltam, hogy te is röhögni fox ezen 8'D

nincs olyan /b/tard aki kibírná röhögés nélkül


en kibirtam, szerintem annyira nem vicces (nem is azért mert jaj szegény beteg, hanem egyszerűen csak kevés a humortartalma)
Banned
Posts: 4,178
Joined: Sep 8 2008
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 21 2009 03:09am
Quote (lacketto @ Wed, Oct 21 2009, 09:07am)
faszom a modokba hogy minden sigbe beleszólnak

lol^^
elpmelhetnéd hogy ki vagy xd


egy random aki nem randomnak tetteti magát

nah igen nekem sose jön be 200ft-s töl az 1.5k sig ki probáltam ki...
egy se jött be Need tipp
milyet használsz hol lehet venni meg hogy mennyi ft
Member
Posts: 1,564
Joined: Mar 25 2009
Gold: 0.00
Oct 21 2009 03:10am
Quote (lacketto @ Wed, Oct 21 2009, 10:07am)
faszom a modokba hogy minden sigbe beleszólnak

lol^^
elpmelhetnéd hogy ki vagy xd


Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 21 2009 03:11am
Quote (WoeToYouOhEarthAndSea @ Wed, 21 Oct 2009, 10:09)
egy random aki nem randomnak tetteti magát

nah igen  nekem sose jön be 200ft-s töl az 1.5k sig ki probáltam ki...
egy se jött be Need tipp
milyet használsz hol lehet venni meg hogy mennyi ft


wat?
ez kicsit algos lett^^
Banned
Posts: 4,178
Joined: Sep 8 2008
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 21 2009 03:11am
Quote (lacketto @ Wed, Oct 21 2009, 09:11am)
wat?
ez kicsit algos lett^^


y rl hulkladék vagyok sad.gif(


napi 1 orán át csak postolok bump rulet megszegem 20000X szer

E. én 1 szer probálktam milyen kockunli akkor is csak 2 dik lehttem oszt már mniden bajom volta géptöl :S

H4xooR 591
Vharimatras 343
Ad4mz 240
xGurke 222
Mesh2_returned 192
kabraxis6 187
hedgehogsword 186
xXmateXx 183
exair 173
GoreKnight9 161

rl uralkodok.
Banned
Posts: 4,178
Joined: Sep 8 2008
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 21 2009 03:12am
Quote (lacketto @ Wed, Oct 21 2009, 09:11am)
wat?
ez kicsit algos lett^^


naszoval az fl em teljesen kihalt :/ igy kéne az fl emre pár kocka biggrin.gif tongue.gif nem kell gazdagnak lenned lol csak ne heti 1-2 orát d2-z tongue.gif

de nem ilyen mint sondor hogy ha cucolni akkarnál vele még az el runát is elopja
volt sok friendem a sok segitségem által felvehetlek fl re etc ofc manapság nem d2 zök igy már nem látom öket igy ezért hagytam amba

össze foglalva need firend's gáz de ez van :/

pff de strongok lettetek :DDDdDD

haha azért nem megyek el mert nincs kedvem utazgatni pénz kidobni hogy pár rl hulladékal találkozak inkább elmegyek inni haverokal a kocsmába mnit veletek lowok aki akar az jöjön ide oszt beverema pofáját nem fogok azért 150 killomért utazni köcsög vonatal

E:pesten meg eltévedek mnit a geci a füben nn

killométert
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 21 2009 03:17am
oké meshmate, mostmar leesett^^
nem szoktam az algo bibliat olvasni :P
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Oct 21 2009 03:18am
Quote (WoeToYouOhEarthAndSea @ Wed, 21 Oct 2009, 09:12)
naszoval az fl em teljesen kihalt :/ igy kéne az fl emre pár kocka biggrin.gif tongue.gif nem kell gazdagnak lenned lol csak ne heti 1-2 orát d2-z tongue.gif

de nem ilyen mint sondor hogy ha cucolni akkarnál vele még az el runát is elopja
volt sok friendem a sok segitségem által felvehetlek fl re etc ofc manapság nem d2 zök igy már nem látom öket igy ezért hagytam amba

össze foglalva need firend's gáz de ez van :/

pff de strongok lettetek :DDDdDD

haha azért nem megyek el mert nincs kedvem utazgatni pénz kidobni hogy pár rl hulladékal találkozak inkább elmegyek inni haverokal a kocsmába mnit veletek lowok aki akar az jöjön ide oszt beverema pofáját nem fogok azért 150 killomért utazni köcsög vonatal

E:pesten meg eltévedek mnit a geci a füben nn

killométert


itt egy kocka ^^
Member
Posts: 1,564
Joined: Mar 25 2009
Gold: 0.00
Oct 21 2009 03:25am
Quote (ZeNoR @ Wed, Oct 21 2009, 10:18am)
itt egy kocka ^^


és még én vagyok a random... lol

amúgy ha jól tudom zizinek el vannak mentve exy aranyköpések, azokat is be lehetne postolni, van pár n1

This post was edited by Soliteint on Oct 21 2009 03:26am
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Oct 21 2009 03:27am
Quote (Soliteint @ Wed, 21 Oct 2009, 09:25)
és még én vagyok a random... lol

amúgy ha jól tudom zizinek el vannak mentve exy aranyköpések, azokat is be lehetne postolni, van pár n1


post here.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15195205215225231006Next
Closed New Topic New Poll