Quote (lacketto @ Wed, Oct 21 2009, 09:11am)
wat?
ez kicsit algos lett^^
naszoval az fl em teljesen kihalt :/ igy kéne az fl emre pár kocka biggrin.gif tongue.gif nem kell gazdagnak lenned lol csak ne heti 1-2 orát d2-z tongue.gif
de nem ilyen mint sondor hogy ha cucolni akkarnál vele még az el runát is elopja
volt sok friendem a sok segitségem által felvehetlek fl re etc ofc manapság nem d2 zök igy már nem látom öket igy ezért hagytam amba
össze foglalva need firend's gáz de ez van :/
pff de strongok lettetek :DDDdDD
haha azért nem megyek el mert nincs kedvem utazgatni pénz kidobni hogy pár rl hulladékal találkozak inkább elmegyek inni haverokal a kocsmába mnit veletek lowok aki akar az jöjön ide oszt beverema pofáját nem fogok azért 150 killomért utazni köcsög vonatal
E:pesten meg eltévedek mnit a geci a füben nn
killométert