Quote (jarabekg @ Aug 26 2016 11:15am)
Amugy ott van pont egyebkent, hogy infrastruktura es haverok nelkul otthon lehet nem olyan hatekonyan dolgozni, ezeket meg eloteremteni a sajat celjaidra, meg onmagaban nem biztos hogy fun, ezen meg gondolkodnom kell.
e: De szerintem akkor is talalnod kene valamit teljesen magadtol, amivel szivesebben foglalkoznal, meg akkor is ha ez nehez, es rengeteg kreativitast igenyel
sajat projektbol nem mindig var az ember megterulest, egyszeruen a kreativitasa kielese miatt csinalja, szoval semmi ellentmondas nincs abban amit mondtam, csak te nem tudtad igazan jol ertelmezni
nekem nem merul ki ennyiben a szabadidom kihasznalasa
Rendben.