Quote (jarabekg @ Sep 24 2014 09:09am)
ricit szopattam ahol tudtam, de olyanra nem emlekszem, hogy komolyabban szidtam volna vis nojet, vagy tenyleg provokaltam volna
egy olyan szintu beszelgetes hatasara utott meg, hogy
-az en anyam muvhazvezeto
-az enyem is
-nem vismajor, a te anyukad matektanar
szerintem nevetseges, ha valaki olyan turhoreszegre issza magat, hogy megusson valakit, meg akkor is, ha megertem, hogy volt benne feszultseg, csak akkor elotte nem tudom miert ajanlotta fel hogy bekuljunk ki, igyunk pertut etc....
nem gondolnam hogy a vises storyban en lennek a hulye, es annak is nagyon orulok, hogy mesh lebeszelt arrol, hogy agyonverjem miutan megutott.
innentol kezdve a storyt reszemrol lezartam, vismajor jobb ha nem is kerul a szemem ele tobbet, es erosen elgondolknek azon a helyeben, hogy vajon tenyleg szabad-e ennyit innia, ha ennyire nem birja
mondjuk ha az én barátnőmet szidna valaki társaságban én nem pofont adnék hanem az orrát tornem el , józanul is hát még ha üzemi nyomáson lennék