d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1515253545579Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 24 2014 03:12am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 24 2014 10:08am)
Nem egyezik a véleményünk az ilyenekben. Pl a késes story szerinted rendben van.
Szóval számomra nem sokat jelent, hogy szerinted nem történt semmi.

Simán lehet, hogy már észre sem veszi magát...


te most mégis miről beszélsz?

nem bírod ki ha nem te vagy a figyelem középpontjában mi?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 24 2014 03:12am
Quote (jarabekg @ Sep 24 2014 09:09am)
ricit szopattam ahol tudtam, de olyanra nem emlekszem, hogy komolyabban szidtam volna vis nojet, vagy tenyleg provokaltam volna


egy olyan szintu beszelgetes hatasara utott meg, hogy
-az en anyam muvhazvezeto
-az enyem is
-nem vismajor, a te anyukad matektanar

szerintem nevetseges, ha valaki olyan turhoreszegre issza magat, hogy megusson valakit, meg akkor is, ha megertem, hogy volt benne feszultseg, csak akkor elotte nem tudom miert ajanlotta fel hogy bekuljunk ki, igyunk pertut etc....

nem gondolnam hogy a vises storyban en lennek a hulye, es annak is nagyon orulok, hogy mesh lebeszelt arrol, hogy agyonverjem miutan megutott.

innentol kezdve a storyt reszemrol lezartam, vismajor jobb ha nem is kerul a szemem ele tobbet, es erosen elgondolknek azon a helyeben, hogy vajon tenyleg szabad-e ennyit innia, ha ennyire nem birja


mondjuk ha az én barátnőmet szidna valaki társaságban én nem pofont adnék hanem az orrát tornem el , józanul is hát még ha üzemi nyomáson lennék
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 24 2014 03:12am
de rici akarmikor johet talira, szivesen folytatom a megalazasat es a szviatasat, ennyire eletemben nem utaltam meg embert mint ot ))))
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 24 2014 03:13am
Quote (rapiddani @ Sep 24 2014 10:12am)
mondjuk ha az én barátnőmet szidna valaki társaságban én nem pofont adnék hanem az orrát tornem el , józanul is hát még ha üzemi nyomáson lennék


kemény vagy!!! igazi férfi
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 24 2014 03:13am
Quote (rapiddani @ Sep 24 2014 10:12am)
mondjuk ha az én barátnőmet szidna valaki társaságban én nem pofont adnék hanem az orrát tornem el , józanul is hát még ha üzemi nyomáson lennék


semmi ilyesmi nem tortent (en legalabb is nem emlekszem erre), itt a forumon szivattam tenyleg, de meg az ominozus beszelgetes is 4 szem kozt tortent

megjegyzem, ha az en nomre mondana valaki hogy csunya, valoszinuleg kinevetnem, mivel tudom, hogy nem az : D

visben tenyleg melyroljovo feszultseg volt, beleakarta tolni valakinek a pofajaba, tobbszor nekiment ricinek is, meg latom irta hogy annyira reszeg volt hogy meg hanyt is meg minden, szerintem eleg szanalmas

This post was edited by jarabekg on Sep 24 2014 03:16am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 03:14am
Quote (jarabekg @ 24 Sep 2014 10:09)
ricit szopattam ahol tudtam, de olyanra nem emlekszem, hogy komolyabban szidtam volna vis nojet, vagy tenyleg provokaltam volna


egy olyan szintu beszelgetes hatasara utott meg, hogy
-az en anyam muvhazvezeto
-az enyem is
-nem vismajor, a te anyukad matektanar

szerintem nevetseges, ha valaki olyan turhoreszegre issza magat, hogy megusson valakit, meg akkor is, ha megertem, hogy volt benne feszultseg, csak akkor elotte nem tudom miert ajanlotta fel hogy bekuljunk ki, igyunk pertut etc....

nem gondolnam hogy a vises storyban en lennek a hulye, es annak is nagyon orulok, hogy mesh lebeszelt arrol, hogy agyonverjem miutan megutott.

innentol kezdve a storyt reszemrol lezartam, vismajor jobb ha nem is kerul a szemem ele tobbet, es erosen elgondolknek azon a helyeben, hogy vajon tenyleg szabad-e ennyit innia, ha ennyire nem birja


Kurvara nem tetszik hogy nem erzed hangyanyit se felelosnek magad a tortentekert.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 24 2014 03:14am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Sep 24 2014 09:13am)
kemény vagy!!! igazi férfi


hát igen , egy FÉRFI a másik golyoira utazik
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 24 2014 03:18am
Quote (josheide @ Sep 24 2014 10:14am)
Kurvara nem tetszik hogy nem erzed hangyanyit se felelosnek magad a tortentekert.


a forumos viselkedes alapjan abszolute megertem, hogy vis nekem akart jonni, de azt mar szamtalanszor megtehette volna, nem kellett volna hozza csatakreszegre innia magat
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 03:18am
Quote (jarabekg @ 24 Sep 2014 10:18)
a forumos viselkedes alapjan abszolute megertem, hogy vis nekem akart jonni, de azt mar szamtalanszor megtehette volna, nem kellett volna hozza csatakreszegre innia magat


Es ez hogy ment fel teged barmifele felelosseg alol?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2014 03:21am
rici ilyen kemény srác, hogy cigizik is? szegény nagyon nem akar autistának tűnni :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev1515253545579Next
Add Reply New Topic New Poll