Quote (Taszilo.^ @ 7 Mar 2013 19:51)
nekem nem tetszik, ezekrol a kepekrol siman azt mondom, hogy ut2k4-nek szebb, pedig az nem mai

Quote (lacketto @ 7 Mar 2013 20:20)
ilyen grafikája még a guild wars 1nek is volt, az utolsó kép kivételével.

szerintem ti vakok vagytok

http://1.ii.gl/rherRE.png
(ezek ingame shotok, frapsal csináltam)