d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev15152535455214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2012 02:35pm
Quote (daneeka10 @ 5 Jun 2012 22:33)
azt a csajt basszák még?


Nem, azóta átállt a leszbi életmódra.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 5 2012 02:36pm
Quote (daneeka10 @ 5 Jun 2012 22:33)
azt a csajt basszák még?


kovetkezo / azutani evadban lehetett volna full lez sceneje, de megolte a csajt akivel csinalta volna...
otodik konyvben meg ugy hallom hogy szinte csak dug vegig, de az meg 5 ev kb
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2012 02:39pm
Quote (SummertimeClothes @ 5 Jun 2012 22:36)
kovetkezo / azutani evadban lehetett volna full lez sceneje, de megolte a csajt akivel csinalta volna...
otodik konyvben meg ugy hallom hogy szinte csak dug vegig, de az meg 5 ev kb


Mondjuk amikor sex jelenete van, mindig az jut eszembe, hogy a szülésnél szétroncsolódott a pinája és így már annyira nem élvezetes.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 5 2012 02:40pm
Quote (Rawen @ 5 Jun 2012 22:39)
Mondjuk amikor sex jelenete van, mindig az jut eszembe, hogy a szülésnél szétroncsolódott a pinája és így már annyira nem élvezetes.


15 eves, annyira nem lehet rossz azert
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 5 2012 02:41pm
Quote (Rawen @ 5 Jun 2012 22:39)
Mondjuk amikor sex jelenete van, mindig az jut eszembe, hogy a szülésnél szétroncsolódott a pinája és így már annyira nem élvezetes.


kicsoda?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2012 02:42pm
Quote (bajcli @ 5 Jun 2012 22:41)
kicsoda?


Daenerys.

Quote (SummertimeClothes @ 5 Jun 2012 22:40)
15 eves, annyira nem lehet rossz azert


Amúgy valszeg ez nem is történt meg de valahogy mindig ez ugrik be azután, ahogy leírta a witch a szülést, elmondta mi mászott ki belőle.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 5 2012 02:46pm
Quote (Rawen @ 5 Jun 2012 22:42)
Daenerys.



Amúgy valszeg ez nem is történt meg de valahogy mindig ez ugrik be azután, ahogy leírta a witch a szülést, elmondta mi mászott ki belőle.


nem hiszem, hogy szétroncsolódott volna a pinája

csak valami torzszülött szart szült

legalábbis daario naharisnak nem volt baja vele
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 5 2012 03:18pm
Quote (bajcli @ Jun 5 2012 10:46pm)
nem hiszem, hogy szétroncsolódott volna a pinája

csak valami torzszülött szart szült

legalábbis daario naharisnak nem volt baja vele


Férgek másztak a méhében nn.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 5 2012 03:24pm
Igen, be kellett nekem ide nézni miközben kajálok.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2012 07:51am
Jaqenről azt írtátok később se nagyon lesz infó pedig azért arra kíváncsi lennék hogy vagy miért is került Yorenhez egy ketrecbe mert nem az a fajta akit csak úgy elkapnak.

This post was edited by Rawen on Jun 6 2012 07:53am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15152535455214Next
Add Reply New Topic New Poll