d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev15152535455198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 29 2012 07:28am
most kezdem a steinsgatet, azt mondta haverom hogy 10/10
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 29 2012 08:12am
Quote (anyd @ Jul 29 2012 02:28pm)
most kezdem a steinsgatet, azt mondta haverom hogy 10/10


a VN jobb
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 29 2012 06:35pm
Quote (anyd @ Jul 29 2012 02:28pm)
most kezdem a steinsgatet, azt mondta haverom hogy 10/10


be is fejeztem. nem volt rossz, bár nem überelte se a samurai champloot se a death notet, de tényleg remarkable anime
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 30 2012 02:22am
Quote (anyd @ 29 Jul 2012 15:28)
most kezdem a steinsgatet, azt mondta haverom hogy 10/10


nevettem

Quote (anyd @ 30 Jul 2012 02:35)
be is fejeztem. nem volt rossz, bár nem überelte se a samurai champloot se a death notet, de tényleg remarkable anime


ezen is



OH MY GOD FUCK




This post was edited by Rawen on Jul 30 2012 02:32am
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jul 30 2012 02:37am
Quote (Rawen @ 30 Jul 2012 10:22)
nevettem



ezen is

http://3.imgland.net/4jQj2xT.png

OH MY GOD FUCK


olol pont tegnap kezdtem el nezni az elejetol
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 30 2012 02:40am
Quote (InfamousMythos @ 30 Jul 2012 10:37)
olol pont tegnap kezdtem el nezni az elejetol


Azóta sem volt olyan anime ami akkora feeleket váltott volna ki belőlem mint az Initial D összes season.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 30 2012 03:27am
>yui hagyja magát, no YAMATO DAMASHII
>ALLOFMYRAGE
Tudtam, hogy ez lesz mert el volt spoilerezve de akkor is.

Ja meg nem fogok megint nekiállni az Initial D animenek de szerintem a manganak igen mert ahhoz még nem volt szerencsém.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 30 2012 03:38am
Quote (Rawen @ Jul 30 2012 09:22am)
nevettem



ezen is

http://3.imgland.net/4jQj2xT.png

OH MY GOD FUCK


miért nevettél te félkegyelmű
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 30 2012 03:39am
Quote (Rawen @ Jul 30 2012 10:27am)
>yui hagyja magát, no YAMATO DAMASHII
>ALLOFMYRAGE
Tudtam, hogy ez lesz mert el volt spoilerezve de akkor is.

Ja meg nem fogok megint nekiállni az Initial D animenek de szerintem a manganak igen mert ahhoz még nem volt szerencsém.


Remelem majd Cryska azert elveri
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 30 2012 03:46am
Quote (anyd @ 30 Jul 2012 11:38)
miért nevettél te félkegyelmű


Nem kell vele foglalkozni /a/ elitista mentalitás, nem lehet elmagyarázni.

Quote (Karan2_Returned @ 30 Jul 2012 11:39)
Remelem majd Cryska azert elveri
http://i47.tinypic.com/v8hd2t.jpg


Azért mire Alternativeban történt valami ahhoz is idő kellett de tényleg nyomorék Yuuya, Tarisa meg csak szokásosan idegesítő és pont ezek vannak mindig a középpontban.

Most jutott eszembe, hogy milyen bejelentések voltak mostanában és eléggé jónak tűnnek a dolgok
>chihayafuru s2
>jojo anime
>sailor moon anime

This post was edited by Rawen on Jul 30 2012 03:47am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15152535455198Next
Add Reply New Topic New Poll