Quote (anyd @ 30 Jul 2012 11:38)
miért nevettél te félkegyelmű
Nem kell vele foglalkozni /a/ elitista mentalitás, nem lehet elmagyarázni.
Quote (Karan2_Returned @ 30 Jul 2012 11:39)
Remelem majd Cryska azert elveri
http://i47.tinypic.com/v8hd2t.jpg
Azért mire Alternativeban történt valami ahhoz is idő kellett de tényleg nyomorék Yuuya, Tarisa meg csak szokásosan idegesítő és pont ezek vannak mindig a középpontban.
Most jutott eszembe, hogy milyen bejelentések voltak mostanában és eléggé jónak tűnnek a dolgok
>chihayafuru s2
>jojo anime
>sailor moon anime
This post was edited by Rawen on Jul 30 2012 03:47am