Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 23:15)
van kep rolam ebbe a topicba is.
mellesleg beni sosem mert talalkozora hivni, de aki itt befosik az te vagy, en igerem, hogy kimegyek de abba nem lesz koszoneted te kis porbafingo
mit vered még mindig itt a nyálad, húzzál vissza ukrajnába baszdmeg
hová lett az ékes irodalmi beszéd, amire eddig olyan büszke voltál