d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1515253545564Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 14 2011 03:19pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 14 Nov 2011 22:17)
ja, arrólamikor még 10 éves voltál és elloptad az alkoholista apád 500 forintos napszemüvegét 1 képre? hát abból tényleg a valódi éned látszik igazad van, egy rakás szarkupac szánalom.




porbafingo? te vagy a 14 éves kis szarházi


felröhögtem

iso pic ofc

This post was edited by ace07 on Nov 14 2011 03:20pm
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 14 2011 03:20pm
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 23:15)
van kep rolam ebbe a topicba is.
mellesleg beni sosem mert talalkozora hivni, de aki itt befosik az te vagy, en igerem, hogy kimegyek de abba nem lesz koszoneted te kis porbafingo


mit vered még mindig itt a nyálad, húzzál vissza ukrajnába baszdmeg
hová lett az ékes irodalmi beszéd, amire eddig olyan büszke voltál
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:20pm
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 10:18pm)
magadbol indulsz ki te kis mitukrasz senkihazi?


mitugrászra gondolsz?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 14 2011 03:20pm
Quote (Ad4mz @ 14 Nov 2011 21:20)
mit vered még mindig itt a nyálad, húzzál vissza ukrajnába baszdmeg
hová lett az ékes irodalmi beszéd, amire eddig olyan büszke voltál


Menj már innen te MITUKRÁSZ.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Nov 14 2011 03:20pm
Quote (Rawen @ Nov 14 2011 10:15pm)
a probléma ott kezdődik,ha komolyan veszel


úgy tűnik?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:21pm
Quote (A122 @ Nov 14 2011 10:20pm)
úgy tűnik?


:DDD
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Nov 14 2011 03:21pm
SZILYA BAJCLI
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 14 2011 03:22pm
kéne egy topik ahol Rici, Kajnista, Jozef meg Joey vitatkozik egymással
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:22pm
hat ez szanalmas...
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:22pm
Quote (ace07 @ 14 Nov 2011 22:22)
kéne egy topik ahol Rici, Kajnista, Jozef meg Joey vitatkozik egymással


és akkor hol lenne beni?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1515253545564Next
Closed New Topic New Poll