Quote (N4aBz @ 5 Feb 2011 16:14)
jaja, barna kijött, vesztére.
amúgy 400 cyclopsa volt, ami a vámpírokat... hogyismondjam, megritkította.
és természetesen cursed battlefield, baszhattam a varázslatok felét.
Nekem ott volt a gond, hogy nem kaptam meg a town portalt a várban, csak scrollként egy db-t, ami ugyebár a main heromnál volt. Viszont, miután kiütöttem a dragon utopia-t egyből elkezdtek özönleni az ellenfelek is, s jöttek hozzám ofc. Így ha visszaportálok akkor baszhatom az artifactokat lent, vagy ha maradok akkor meg a váraimat foglalják el. xd
Quote (N4aBz @ 5 Feb 2011 16:14)
jaja, water asszem beadta navigationnal, és inkább akkor már water mint navi.
Learning helyett offenset akartam, de nem adta

amúgy addig restartoltam, amíg sandrot nem adta ^^
Imo Vidomina v. bármelyik spec necromancys hero a legjobb. ^^ Brutális seregeket lehet felhalmozni. ^^
This post was edited by ecneB on Feb 5 2011 08:19am