d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of Might And Magic Topic
Prev15152535455118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 5 2011 08:18am
Quote (N4aBz @ 5 Feb 2011 16:14)
jaja, barna kijött, vesztére.
amúgy 400 cyclopsa volt, ami a vámpírokat... hogyismondjam, megritkította.
és természetesen cursed battlefield, baszhattam a varázslatok felét.


Nekem ott volt a gond, hogy nem kaptam meg a town portalt a várban, csak scrollként egy db-t, ami ugyebár a main heromnál volt. Viszont, miután kiütöttem a dragon utopia-t egyből elkezdtek özönleni az ellenfelek is, s jöttek hozzám ofc. Így ha visszaportálok akkor baszhatom az artifactokat lent, vagy ha maradok akkor meg a váraimat foglalják el. xd

Quote (N4aBz @ 5 Feb 2011 16:14)

jaja, water asszem beadta navigationnal, és inkább akkor már water mint navi.
Learning helyett offenset akartam, de nem adta :(

amúgy addig restartoltam, amíg sandrot nem adta ^^


Imo Vidomina v. bármelyik spec necromancys hero a legjobb. ^^ Brutális seregeket lehet felhalmozni. ^^

This post was edited by ecneB on Feb 5 2011 08:19am
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 5 2011 08:20am
Quote (N4aBz @ 5 Feb 2011 15:03)
gondoljátok osztja az észt azt nem is játszik.

ecneb, elkezdtem krityót első pálya könnyen megy.

http://img717.imageshack.us/img717/8388/n4abz.png

learning mellé pénzt adott, inkább a learning.
fire berserk miatt van.


hol van a tp tekercs?
én is jol állok amugy ha minden igaz most elfoglalom a infernot és igy a castle gatel ugy ahogy megoldom a tp problémát de azért jo lenne, a main váram sajna tower

e/
vagy nem ugyanarrol a mapről beszélünk? ahol van egy rakat utopia meg sok cursed ground

This post was edited by palacsinta on Feb 5 2011 08:22am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 5 2011 08:21am
Quote (ecneB @ 5 Feb 2011 16:18)
Nekem ott volt a gond, hogy nem kaptam meg a town portalt a várban, csak scrollként egy db-t, ami ugyebár a main heromnál volt. Viszont, miután kiütöttem a dragon utopia-t egyből elkezdtek özönleni az ellenfelek is, s jöttek hozzám ofc. Így ha visszaportálok akkor baszhatom az artifactokat lent, vagy ha maradok akkor meg a váraimat foglalják el. xd



Imo Vidomina v. bármelyik spec necromancys hero a legjobb. ^^ Brutális seregeket lehet felhalmozni. ^^


Azért Thant is elég jól tud működni.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 5 2011 08:23am
Quote (palacsinta @ 5 Feb 2011 16:20)
hol van a tp tekercs?
én is jol állok amugy  ha minden igaz most elfoglalom a infernot és igy  a castle gatel ugy  ahogy megoldom a tp problémát de azért jo lenne, a main váram sajna tower

e/
vagy nem ugyanarrol a mapről beszélünk? ahol van egy rakat utopia meg sok cursed ground


Én vhol kaptam, de hogy hol, azt meg nem tudom mondani. :) Öő, te nem a 1-t kezdted el véletlenül? Mi a 2. 1 mapjáról csevegünk.

This post was edited by ecneB on Feb 5 2011 08:25am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 5 2011 08:25am
Iso link am ehhez a kirtyo kedvencei cucchoz. :C
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 5 2011 08:25am
Quote (ecneB @ 5 Feb 2011 15:23)
Én vhol kaptam, de hogy hol, azt meg nem tudom mondani. :) Öő, te nem a 1-t kezdted el véletlenül? Mi a 2. 1 mapjáról csevegünk.


jaok :D
de, én a krityo 1/1 kezdtem , nem annyira nehéz hálisten

This post was edited by palacsinta on Feb 5 2011 08:26am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 5 2011 08:26am
Quote (Baleee @ 5 Feb 2011 16:25)
Iso link am ehhez a kirtyo kedvencei cucchoz. :C


http://heroes.hardwired.hu/letoltesek/letoltes.php?id=551
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 5 2011 08:30am
Quote (palacsinta @ 5 Feb 2011 16:25)
jaok :D
de, én a krityo 1/1 kezdtem , nem annyira nehéz hálisten


Én a második kampány harmadik mapját elkezdtem tegnap, de csúful elpicsáztak.. Két várral indulsz, másodiknál még fort sincs.. Van még egy harmadik, amit el lehet foglalni, s az is teljesen csupasz. Minden playernél (AI-nál) van bilincs.. 2. hónap elején már jönnek rust dragonokkal (10-20 db min.), és gecisok többi szörnnyel. Folyamatosan blinddal szopatnak, dispel nincs. ^^ Impossible miatt egy várat tudtam felhúzni teljesen, de az a baj, hogy folyamatosan 2-3 player foglalgatja a váraid.. Nem tudom hogy fogom megcsinálni egyelőre..
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 5 2011 08:46am
Quote (palacsinta @ Feb 5 2011 03:20pm)
hol van a tp tekercs?
én is jol állok amugy  ha minden igaz most elfoglalom a infernot és igy  a castle gatel ugy  ahogy megoldom a tp problémát de azért jo lenne, a main váram sajna tower

e/
vagy nem ugyanarrol a mapről beszélünk? ahol van egy rakat utopia meg sok cursed ground


krityó kedvencei 2. -> 1. map
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
Feb 5 2011 09:09am
Quote (N4aBz @ 5 Feb 2011 16:46)
krityó kedvencei 2. -> 1. map


nah új router új modem kivi lennék hogy most megy e a hom3 majd pmelej ha vagy
Go Back To Magyar Topic List
Prev15152535455118Next
Add Reply New Topic New Poll