d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev15152535455122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 15 2010 09:00am
Quote (S4nyy @ 15 Jul 2010 15:58)
hát én 1 hete voltam és az első érzés ami átjött az az igénytelenség volt :S ma mindenesetre adok neki egy második esélyt...


amikor én voltam Belgan egyáltalán nem volt igénytelen

mondjuk ha neked az igény a Dokk, meg a Bed, Sensation meg az ilyen helyek akkor ne menj mert valoban igénytelen lesz
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 15 2010 09:04am
Quote (Inakwo @ 15 Jul 2010 17:00)
amikor én voltam Belgan egyáltalán nem volt igénytelen

mondjuk ha neked az igény a Dokk, meg a Bed, Sensation meg az ilyen helyek akkor ne menj mert valoban igénytelen lesz


hát igen a ZP a kifejezetten szép, tiszta, kulturált igényes hely

This post was edited by ReDEyeS on Jul 15 2010 09:04am
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jul 15 2010 09:04am
Quote (Inakwo @ 15 Jul 2010 16:00)
amikor én voltam Belgan egyáltalán nem volt igénytelen

mondjuk ha neked az igény a Dokk, meg a Bed, Sensation meg az ilyen helyek akkor ne menj mert valoban igénytelen lesz


nem ismerem ezeket, más ország más típusu szórakozó helyeihez vagyok szokva, talán ebből adódóan nem fele meg első körben az igényeimnek a híres zöld pardon, de mondom ma meglátjuk, am te lent leszel?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 15 2010 09:20am
Quote (ReDEyeS @ 15 Jul 2010 16:04)
hát igen a ZP a kifejezetten szép, tiszta, kulturált igényes hely


nem azt modntam hogy kulturált és tiszta

de amikor én voltam nekem semmi bajom nem volt vele
morrisons 2-ben meg szét izzadtam magam mert egy kibaszott légkondi nincs

zp-ben legalább kellemes idő volt, pia volt haverok voltak koncert kurva jo volt ennyi

amugy nem leszek lent
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 15 2010 09:56am
Quote (ReDEyeS @ Jul 15 2010 04:04pm)
hát igen a ZP a kifejezetten szép, tiszta, kulturált igényes hely


nekem csomóan szidják a zp-t, szerintem mérföldekkel jobb, mint a hering morrisons 2 és a társaság sem 15 évesekből áll általában
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 15 2010 10:02am
Quote (Inakwo @ 15 Jul 2010 17:20)
nem azt modntam hogy kulturált és tiszta

de amikor én voltam nekem semmi bajom nem volt vele
morrisons 2-ben meg szét izzadtam magam mert egy kibaszott légkondi nincs

zp-ben legalább kellemes idő volt, pia volt haverok voltak koncert kurva jo volt ennyi

amugy nem leszek lent


de azért a budi ott sem pro
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 15 2010 10:14am
Quote (beni @ 15 Jul 2010 17:56)
nekem csomóan szidják a zp-t, szerintem mérföldekkel jobb, mint a hering morrisons 2 és a társaság sem 15 évesekből áll általában


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

zp híres a sok érett fiatalemberről, akik oda járnak bulizni...
OH WAIT

mondjuk én nyáron szinte sose voltam ZPben, tavasszal/ősszel meg 15évesekkel van tele 24/7
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 15 2010 10:15am
Quote (bajcli @ Jul 15 2010 05:14pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

zp híres a sok érett fiatalemberről, akik oda járnak bulizni...
OH WAIT

mondjuk én nyáron szinte sose voltam ZPben, tavasszal/ősszel meg 15évesekkel van tele 24/7


én voltam most párszor és abszolút nem úgy tűnt, hogy 10el növelem az átlagéletkort

(a 15 éves átlagot pedig azért írtam, mert csomóan ezt hozzák fel a zp ellen, nem azért mert a morrisonsban ilyenek vannak)

This post was edited by beni on Jul 15 2010 10:15am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 15 2010 10:17am
Quote (bajcli @ Jul 15 2010 05:14pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

zp híres a sok érett fiatalemberről, akik oda járnak bulizni...
OH WAIT

mondjuk én nyáron szinte sose voltam ZPben, tavasszal/ősszel meg 15évesekkel van tele 24/7


most már úgy van, hogy ha nem vagy 18 nem engednek be csak akkor ha van ilyen kis biszbasz kártyád
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 15 2010 11:11am
Quote (Vharimatras @ 15 Jul 2010 18:17)
most már úgy van, hogy ha nem vagy 18 nem engednek be csak akkor ha van ilyen kis biszbasz kártyád


Zőldkártya vagy mi a fos amihez szülői engedély kell vagy azthiszem talán az ember szülőjével kell kiváltatni
Go Back To Magyar Topic List
Prev15152535455122Next
Add Reply New Topic New Poll