Quote (ReDEyeS @ 15 Jul 2010 16:04)
hát igen a ZP a kifejezetten szép, tiszta, kulturált igényes hely
nem azt modntam hogy kulturált és tiszta
de amikor én voltam nekem semmi bajom nem volt vele
morrisons 2-ben meg szét izzadtam magam mert egy kibaszott légkondi nincs
zp-ben legalább kellemes idő volt, pia volt haverok voltak koncert kurva jo volt ennyi
amugy nem leszek lent