d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1515253545565Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 31 2010 09:39am
Quote (anyd @ May 31 2010 04:38pm)
[x] predi, ofc

nagyon ötletes, humoros és nem utolsó szóban szép. egyszóval megfogott, hazavinném a falra


hát igen :D
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 31 2010 09:40am
Quote (anyd @ 31 May 2010 16:38)
[x] predi, ofc

nagyon ötletes, humoros és nem utolsó szóban szép. egyszóval megfogott, hazavinném a falra


hazudsz, a faladon már egy légypiszoknyi hely sincs, múltkor teliragasztottad bkv-s bérlettel :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 31 2010 09:42am
Quote (Opsilo @ May 31 2010 04:39pm)
hát igen :D


Nem hiszem el hogy ugyan az a nevünk :( még az iróniához is buti vagy :(
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 09:44am
Predi: 15
Sin: 8
Beni: 5
ElCapitano: 5
Ad4mz: 5
Frostler: 5
Klontar: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
Kriza: 4
Anamy: 4
InfamousMythos: 4
Lacoking: 4
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 2
Vharimatras: 2
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1
My_Acc_Is_Bazur: 1
H4xooR: 1
ReDEyeS: 1
SleepingDragon: 1

Ez a pillanatnyi állás, ha valakit még esetleg érdekel! :P
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 31 2010 09:45am
Quote (anyd @ May 31 2010 04:42pm)
Nem hiszem el hogy ugyan az a nevünk :( még az iróniához is buti vagy :(


sad story bro
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
May 31 2010 09:46am
Quote (Fezmin @ May 31 2010 05:44pm)
Predi: 15
Sin: 8
Beni: 5
ElCapitano: 5
Ad4mz: 5
Frostler: 5
Klontar: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
Kriza: 4
Anamy: 4
InfamousMythos: 4
Lacoking: 4
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 2
Vharimatras: 2
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1
My_Acc_Is_Bazur: 1
H4xooR: 1
ReDEyeS: 1
SleepingDragon: 1

Ez a pillanatnyi állás, ha valakit még esetleg érdekel! :P


+1 szavazat predinek :D
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 31 2010 09:49am
Quote (Fezmin @ 31 May 2010 17:44)
Predi: 15
Sin: 8
Beni: 5
ElCapitano: 5
Ad4mz: 5
Frostler: 5
Klontar: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
Kriza: 4
Anamy: 4
InfamousMythos: 4
Lacoking: 4
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 2
Vharimatras: 2
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1
My_Acc_Is_Bazur: 1
H4xooR: 1
ReDEyeS: 1
SleepingDragon: 1

Ez a pillanatnyi állás, ha valakit még esetleg érdekel! :P


Köszöntsétek illően a legjobb magyar sig tulajdonosát.
Gyönyörűen játszott, és lehetetlen helyzeteket oldott meg.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 31 2010 09:49am
Quote (xriox @ 31 May 2010 17:46)
+1 szavazat predinek :D


szopkodjátok egymás faszát... :C
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 31 2010 09:52am
Quote (ZsDanee @ 31 May 2010 16:49)
Köszöntsétek illően a legjobb magyar sig tulajdonosát.
Gyönyörűen játszott, és lehetetlen helyzeteket oldott meg.


téged egyre jobban bírlak!
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 31 2010 09:53am
Quote (Baleee @ May 31 2010 04:49pm)
szopkodjátok egymás faszát... :C


megy a cry xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1515253545565Next
Add Reply New Topic New Poll