☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev
1
51
52
53
54
55
65
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 9837
Replies: 646
Track Topic
Opsilo
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold
:
131.02
#521
May 31 2010 09:39am
Quote (anyd @ May 31 2010 04:38pm)
[x] predi, ofc
nagyon ötletes, humoros és nem utolsó szóban szép. egyszóval megfogott, hazavinném a falra
hát igen
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#522
May 31 2010 09:40am
Quote (anyd @ 31 May 2010 16:38)
[x] predi, ofc
nagyon ötletes, humoros és nem utolsó szóban szép. egyszóval megfogott, hazavinném a falra
hazudsz, a faladon már egy légypiszoknyi hely sincs, múltkor teliragasztottad bkv-s bérlettel
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#523
May 31 2010 09:42am
Quote (Opsilo @ May 31 2010 04:39pm)
hát igen
Nem hiszem el hogy ugyan az a nevünk
még az iróniához is buti vagy
Fezmin
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold
:
35,050.00
Trader:
Trusted
#524
May 31 2010 09:44am
Predi: 15
Sin: 8
Beni: 5
ElCapitano: 5
Ad4mz: 5
Frostler: 5
Klontar: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
Kriza: 4
Anamy: 4
InfamousMythos: 4
Lacoking: 4
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 2
Vharimatras: 2
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1
My_Acc_Is_Bazur: 1
H4xooR: 1
ReDEyeS: 1
SleepingDragon: 1
Ez a pillanatnyi állás, ha valakit még esetleg érdekel!
Opsilo
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold
:
131.02
#525
May 31 2010 09:45am
Quote (anyd @ May 31 2010 04:42pm)
Nem hiszem el hogy ugyan az a nevünk
még az iróniához is buti vagy
sad story bro
xriox
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold
:
1.00
#526
May 31 2010 09:46am
Quote (Fezmin @ May 31 2010 05:44pm)
Predi: 15
Sin: 8
Beni: 5
ElCapitano: 5
Ad4mz: 5
Frostler: 5
Klontar: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
Kriza: 4
Anamy: 4
InfamousMythos: 4
Lacoking: 4
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 2
Vharimatras: 2
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1
My_Acc_Is_Bazur: 1
H4xooR: 1
ReDEyeS: 1
SleepingDragon: 1
Ez a pillanatnyi állás, ha valakit még esetleg érdekel!
+1 szavazat predinek
ZsDanee
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold
:
0.00
#527
May 31 2010 09:49am
Quote (Fezmin @ 31 May 2010 17:44)
Predi: 15
Sin: 8
Beni: 5
ElCapitano: 5
Ad4mz: 5
Frostler: 5
Klontar: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
Kriza: 4
Anamy: 4
InfamousMythos: 4
Lacoking: 4
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 2
Vharimatras: 2
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1
My_Acc_Is_Bazur: 1
H4xooR: 1
ReDEyeS: 1
SleepingDragon: 1
Ez a pillanatnyi állás, ha valakit még esetleg érdekel!
Köszöntsétek illően a legjobb magyar sig tulajdonosát.
Gyönyörűen játszott, és lehetetlen helyzeteket oldott meg.
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#528
May 31 2010 09:49am
Quote (xriox @ 31 May 2010 17:46)
+1 szavazat predinek
szopkodjátok egymás faszát... :C
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#529
May 31 2010 09:52am
Quote (ZsDanee @ 31 May 2010 16:49)
Köszöntsétek illően a legjobb magyar sig tulajdonosát.
Gyönyörűen játszott, és lehetetlen helyzeteket oldott meg.
téged egyre jobban bírlak!
Opsilo
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold
:
131.02
#530
May 31 2010 09:53am
Quote (Baleee @ May 31 2010 04:49pm)
szopkodjátok egymás faszát... :C
megy a cry xd
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
51
52
53
54
55
65
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact