Quote (anyd @ 28 Jul 2011 18:49)
én végignéztem, a 3. évad kicsit langyi, y
most néztem végig a californication-t, nem tudom ki kért olyan sorozatot ami nemm egy szálon fut, hanem kibontakozik, na EZ olyan

kurvajókat nevettem, de csakis angolul szabad nézni
most elkezdtem a breaking bad-et, egyelőre tetszik
Quote (Xrd @ 28 Jul 2011 18:56)
ez a californication baromi jó : )
vouch, azt én is kitoltam pár nap alatt ^^ meg csomó jó zene is volt benne
Quote (ecneB @ 28 Jul 2011 17:56)
kesobb is lesznek idegesito szalak, claire szenvedese nekem egy kicsit sok volt, illetve a sok hipster wannabe muveszgecitol konkretan agyfaszt kaptam.. brendat gecire birtam, de egy ordas kurva.. nate baromi jo karakter, az anyjat is baromira csiptem, raadasul az a no imo iszonyat jo szinesz. david-es szal szerintem egesz jo filler volt szamomra, bar nem igazan komalom a melegeket..
anyjuk tényleg jól tolja, de engem ő is idegesít, pedig hidd el értem, hogy miről szól a karaktere, és azt tényleg jól adja, de nekem nem ez tetszik annyira a sorozatban. amúgy a david meg keith kapcsolata nekem tök érdekes, szerintem elég jó szál. most épp russel idegesít ^^
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jul 28 2011 10:59am