d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev151525354551141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 28 2011 09:56am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Jul 2011 17:49)
spoiler

nemtom úgy az egész ilyen gagyi drámába megy át, lisa karaktere szerintem gecire nem illett bele, faszság volt, hogy otthagyta érte brendát, áh az egész lisás szál annyira fos volt, örülök, hogy kiírták a picsába. harmadik évadot kb. nem bírtam magában nézni, olyan unalmas volt, mindig csináltam valamit mellette. meg féltem hogy kiveszik a chenowith családot, ami kb. a legérdekesebb szál volt szerintem. amúgy ja, mostmár végignézem imo, talán tényleg kicsit javult már, de 3. évad közepe felé tényleg abba akartam hagyni


kesobb is lesznek idegesito szalak, claire szenvedese nekem egy kicsit sok volt, illetve a sok hipster wannabe muveszgecitol konkretan agyfaszt kaptam.. brendat gecire birtam, de egy ordas kurva.. nate baromi jo karakter, az anyjat is baromira csiptem, raadasul az a no imo iszonyat jo szinesz. david-es szal szerintem egesz jo filler volt szamomra, bar nem igazan komalom a melegeket..

This post was edited by ecneB on Jul 28 2011 09:56am
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Jul 28 2011 10:09am
Törtetök s08e01 fentvan mar magyar felirattal. kötelező sorozat
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 28 2011 10:12am
uj futurama reszt varom mar. :c
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 28 2011 10:27am
Quote (ecneB @ 28 Jul 2011 18:12)
uj futurama reszt varom mar. :c


++
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 28 2011 10:49am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 24 2011 10:49am)
most nézem a six feet under 3. évadját, hát annyira már nem jön be, mint az első kettő :| más nem volt ezzel így?


én végignéztem, a 3. évad kicsit langyi, y


most néztem végig a californication-t, nem tudom ki kért olyan sorozatot ami nemm egy szálon fut, hanem kibontakozik, na EZ olyan :D
kurvajókat nevettem, de csakis angolul szabad nézni

most elkezdtem a breaking bad-et, egyelőre tetszik

This post was edited by anyd on Jul 28 2011 10:51am
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 28 2011 10:56am
ez a californication baromi jó : )
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 28 2011 10:57am
Quote (anyd @ 28 Jul 2011 18:49)
én végignéztem, a 3. évad kicsit langyi, y


most néztem végig a californication-t, nem tudom ki kért olyan sorozatot ami nemm egy szálon fut, hanem kibontakozik, na EZ olyan :D
kurvajókat nevettem, de csakis angolul szabad nézni

most elkezdtem a breaking bad-et, egyelőre tetszik


Quote (Xrd @ 28 Jul 2011 18:56)
ez a californication baromi jó : )


vouch, azt én is kitoltam pár nap alatt ^^ meg csomó jó zene is volt benne

Quote (ecneB @ 28 Jul 2011 17:56)
kesobb is lesznek idegesito szalak, claire szenvedese nekem egy kicsit sok volt, illetve a sok hipster wannabe muveszgecitol konkretan agyfaszt kaptam.. brendat gecire birtam, de egy ordas kurva.. nate baromi jo karakter, az anyjat is baromira csiptem, raadasul az a no imo iszonyat jo szinesz. david-es szal szerintem egesz jo filler volt szamomra, bar nem igazan komalom a melegeket..


anyjuk tényleg jól tolja, de engem ő is idegesít, pedig hidd el értem, hogy miről szól a karaktere, és azt tényleg jól adja, de nekem nem ez tetszik annyira a sorozatban. amúgy a david meg keith kapcsolata nekem tök érdekes, szerintem elég jó szál. most épp russel idegesít ^^

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jul 28 2011 10:59am
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Jul 28 2011 05:42pm
Game of Thrones
idei sorozat, HBO-n szokott menni, bár én eredeti hanggal nézem feliratosan
sztem gecijó, eleinte nem nagyon vágtam az egészet, de később nagyon rákattantam, jövőre jön a 2. évad is :D

a Parks and Recreation -t tudom még mindig ajánlani mindenkinek ^^
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 28 2011 05:43pm
Quote (born2fxxk @ Jul 29 2011 01:42am)
Game of Thrones
idei sorozat, HBO-n szokott menni, bár én eredeti hanggal nézem feliratosan
sztem gecijó, eleinte nem nagyon vágtam az egészet, de később nagyon rákattantam, jövőre jön a 2. évad is :D

a Parks and Recreation -t tudom még mindig ajánlani mindenkinek ^^


ofc angolul
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Jul 28 2011 05:44pm
Quote (ODDSAC @ Jul 29 2011 12:43am)
ofc angolul


angol felirattal jah, csak néhol olyan akcentussal beszélnek és olyan kifejezéseket használnak, hogy csak felirattal értem meg teljesen
Go Back To Magyar Topic List
Prev151525354551141Next
Add Reply New Topic New Poll