Quote (Oberon_os @ May 24 2010 07:10pm)
No, ez érdekes! Össze kéne raknom rendesen azt a hybsint.
már nem javád van ?

Quote (josheide @ May 25 2010 10:18am)
jelentkeztem, köszi
np, hátha 1 magyar nyeri meg
This post was edited by xriox on May 25 2010 09:31am