d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1515253545569Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 14 2011 07:30am
az eReL az xp hétvége rovására ment :(
csak 3 órát játszottam :c
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 14 2011 09:06am
nekem kb 16 óra lenne a számlálóban, ha közben nem járt volna le a menberz :D
most a hunting tetszett meg eléggé, de lehet hogy 60-as thievinggel már lemegyek lassan pyramid plunderezni
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,160.26
Mar 14 2011 04:35pm
lehaltam de megtalaltam a sirom
nagyon jo vagyok
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,160.26
Mar 15 2011 01:43am
azokat hol tudom megnezni hogy melyik item a jobb?
pl. black scimitar/dagger/sword/longsword
hogy erdemes e egy jobbra gyujtenem most (black) adott kategorian belul vagy inkabb majd a kovetkezo szintu fegyverre (white)?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 15 2011 01:49am
Quote (vtibor @ 15 Mar 2011 08:43)
azokat hol tudom megnezni hogy melyik item a jobb?
pl. black scimitar/dagger/sword/longsword
hogy erdemes e egy jobbra gyujtenem most (black) adott kategorian belul vagy inkabb majd a kovetkezo szintu fegyverre (white)?


:huh:
ha f2p-be játszol, akkor kb ez a legjobb melee setup:
full helm
platebody
platelegs
kiteshield
scimitar

szóval a kérdésedre a válasz: scimitar, mert gyors és ahhoz képest nagyon jól sebez ergo legjobb a DPSe

a sorrend pedig így van: rune (40 att fegyverhez, 40 def armorokhoz) > adamant (30/30) > mithril (20/20) > black (10/10) > steel (5/5) > iron (1/1) > bronze (1/1)


black az egy külön történet, mert később jött be a játékba és nem lehet smithingelni, csak szörnyek dobják ritkán, azért ilyen drága
szóval gyakran egy mithril cucc is olcsóbb mint a black, úgyhogy én a helyedben maradnék steelnél ((ha nincs sok pénzed)), amíg 20/20 nem lesz att/def

a whitet nem tudom honnan szedted, olyan nincs :D

nyugodtan kérdezz, topicban vagy pmben
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,160.26
Mar 15 2011 02:07am
Quote (Klontar @ 15 Mar 2011 09:49)
:huh:
ha f2p-be játszol, akkor kb ez a legjobb melee setup:
full helm
platebody
platelegs
kiteshield
scimitar

szóval a kérdésedre a válasz: scimitar, mert gyors és ahhoz képest nagyon jól sebez ergo legjobb a DPSe

a sorrend pedig így van: rune (40 att fegyverhez, 40 def armorokhoz) > adamant (30/30) > mithril (20/20) > black (10/10) > steel (5/5) > iron (1/1) > bronze (1/1)


black az egy külön történet, mert később jött be a játékba és nem lehet smithingelni, csak szörnyek dobják ritkán, azért ilyen drága
szóval gyakran egy mithril cucc is olcsóbb mint a black, úgyhogy én a helyedben maradnék steelnél ((ha nincs sok pénzed)), amíg 20/20 nem lesz att/def

a whitet nem tudom honnan szedted, olyan nincs :D

nyugodtan kérdezz, topicban vagy pmben

ha ramegyek valamelyik statra (attack, str, def stb.) akkor jobb oldalra kidob egy listat, azt hittem ugy jonnek sorban az item fajtak es ott van a white.
igazabol azert kerdem mert pl most megcsinaltam a blood valamilyen questet ahol ki kellett szabaditani egy biget a kriptabol es ott kaptam egy reese swordot ami szep meretes es nem tudom jobb e a black scimitaromnal
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 15 2011 02:19am
Quote (vtibor @ 15 Mar 2011 09:07)
ha ramegyek valamelyik statra (attack, str, def stb.) akkor jobb oldalra kidob egy listat, azt hittem ugy jonnek sorban az item fajtak es ott van a white.
igazabol azert kerdem mert pl most megcsinaltam a blood valamilyen questet ahol ki kellett szabaditani egy biget a kriptabol es ott kaptam egy reese swordot ami szep meretes es nem tudom jobb e a black scimitaromnal


ja, a blood pact az azoknak van akik most kezdték 5 perce és még nem értenek a combathoz
a reese sword az kb iron erősségű, szóval a black simán jobb nála

de ha rámész az Equipment menüre és ott a "Show Equipment stats"-ra, ott megmutatja hogy milyen statokat ad az adott item






Attack bonuses = ennyivel pontosabb, gyakrabban talál
Other bonusesnél a strength = ennyivel nagyobbat üt
szóval ha nem vagy biztos abban, hogy két fegyver közül melyik a jobb, akkor így megtudod nézni
itt pl. a whip a jobb, mert mindkettőböl többet ad
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,160.26
Mar 15 2011 02:49am
Quote (Klontar @ 15 Mar 2011 10:19)
ja, a blood pact az azoknak van akik most kezdték 5 perce és még nem értenek a combathoz
a reese sword az kb iron erősségű, szóval a black simán jobb nála

de ha rámész az Equipment menüre és ott a "Show Equipment stats"-ra, ott megmutatja hogy milyen statokat ad az adott item

http://i54.tinypic.com/qx5fzs.png

http://i52.tinypic.com/rivq5z.png


Attack bonuses = ennyivel pontosabb, gyakrabban talál
Other bonusesnél a strength = ennyivel nagyobbat üt
szóval ha nem vagy biztos abban, hogy két fegyver közül melyik a jobb, akkor így megtudod nézni
itt pl. a whip a jobb, mert mindkettőböl többet ad


ertem koszi.
es mivel erdmes fejlodni? kulon-kulon str/attack/def vagy a 4. opcio ami lassan de mindegyiket noveli?
melyik az eredmenyesebb
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 15 2011 03:10am
Quote (vtibor @ 15 Mar 2011 09:49)
ertem koszi.
es mivel erdmes fejlodni? kulon-kulon str/attack/def vagy a 4. opcio ami lassan de mindegyiket noveli?
melyik az eredmenyesebb


hát, értelemszerűen amelyik mindegyiket növeli az háromszor annyi idő és addig már léphetett volna egyet-egyet a másik kettő, de van aki azt szereti
én úgy szoktam hogy 5 attack level aztán 5 strength aztán 5 def, majd megint 5 attack, strength, stb...
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 15 2011 07:49am
Quote (Klontar @ 15 Mar 2011 10:10)
hát, értelemszerűen amelyik mindegyiket növeli az háromszor annyi idő és addig már léphetett volna egyet-egyet a másik kettő, de van aki azt szereti
én úgy szoktam hogy 5 attack level aztán 5 strength aztán 5 def, majd megint 5 attack, strength, stb...


ez, amúgy a white az memberes, szóval azt nem tudod hordani, ha ingyenesen játszol
Go Back To Magyar Topic List
Prev1515253545569Next
Add Reply New Topic New Poll