Quote (Taszilo.^ @ 3 Nov 2010 21:22)
nem varhatod el, hogy minden jatekban o legyen a legjobb
sztem szep teljesitmeny, hogy miutan utban numberfuckingone 1v1 player, ql-be is top player legyen
kidoboka kidobok
ja, nem azt mondom, már az is szép hogy egyáltalán megölte (meg hogy egyáltalán játékba került vele és shoutcastolták), DE azér visszább kéne vegyen, itt többet számít a stack!
fizethetne a tanácsaimért imo
This post was edited by TheElderOfTheInternet on Nov 3 2010 02:31pm