d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quakelive Topic > -mert Ennek Meg Nincs-
Prev15152535455Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Nov 3 2010 02:20pm
Quote (Taszilo.^ @ 3 Nov 2010 21:05)
nezem


tul agressziv
agyarament az ut
pedig top szep helyzetei voltak neha :(
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 3 2010 02:22pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ Nov 3 2010 09:20pm)
tul agressziv
agyarament az ut
pedig top szep helyzetei voltak neha :(


nem varhatod el, hogy minden jatekban o legyen a legjobb
sztem szep teljesitmeny, hogy miutan utban numberfuckingone 1v1 player, ql-be is top player legyen
kidoboka kidobok
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Nov 3 2010 02:31pm
Quote (Taszilo.^ @ 3 Nov 2010 21:22)
nem varhatod el, hogy minden jatekban o legyen a legjobb
sztem szep teljesitmeny, hogy miutan utban numberfuckingone 1v1 player, ql-be is top player legyen
kidoboka kidobok


ja, nem azt mondom, már az is szép hogy egyáltalán megölte (meg hogy egyáltalán játékba került vele és shoutcastolták), DE azér visszább kéne vegyen, itt többet számít a stack!
fizethetne a tanácsaimért imo

This post was edited by TheElderOfTheInternet on Nov 3 2010 02:31pm
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Nov 8 2010 12:56pm
Most látom, van 2v2 CA ladder ESLen, nem kell hozzá premium acc
valaki jöjjön velem faszkodni : D
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Nov 8 2010 12:57pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ Nov 8 2010 06:56pm)
Most látom, van 2v2 CA ladder ESLen, nem kell hozzá premium acc
valaki jöjjön velem faszkodni : D


CA=nn
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Nov 8 2010 12:59pm
Quote (Liliomtipro @ 8 Nov 2010 19:57)
CA=nn


eléggé derpmode, de nincs jobb :I
ladder mármint

This post was edited by TheElderOfTheInternet on Nov 8 2010 12:59pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 12 2010 03:51pm


quakeben jobb
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Dec 13 2010 02:15am
valaki egy game?
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Dec 13 2010 08:07am
Quote (harcikacsa17 @ Dec 13 2010 08:15am)
valaki egy game?


upp
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 13 2010 09:07am
Quote (TheElderOfTheInternet @ Nov 8 2010 07:59pm)
eléggé derpmode, de nincs jobb :I
ladder mármint


en csak CAt jatszom, mer a faszomse fog fegyvereket keresgelni.

celozni meg ugyse tudok, szal marad a rocketjump, legalabb menekulesben jo vagyok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15152535455Next
Add Reply New Topic New Poll