Quote (palacsinta @ Apr 7 2010 11:41pm)
Mondjátok hogy a bayern megérdemelten jutott tovább plox , nem láttam a meccset
de azért nem szeretem az MUt se : DDD
de azért télleg durva hogy nincs angol csapat a 4 között

nani két elbaszott nagy gólt baszott
robben egy kegyetlenül elbaszott nagy gólt kapott