d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev15152535455382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 7 2010 02:41pm
Quote (Vismajor @ Apr 7 2010 09:40pm)
Ez kurvajó :D
Inter-barcából barca megy tovább, lyon-bayernből a bayern, barca-bayern döntő gg :D


intert nem leírni
szétszedték a cselzit akit tavaly a barca nem mondom, hogy legyőzött mert a cselzi baszta el
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 7 2010 02:42pm
Quote (Vharimatras @ 7 Apr 2010 21:41)
intert nem leírni
szétszedték a cselzit akit tavaly a barca nem mondom, hogy legyőzött mert a cselzi baszta el


nem irja le de a barcának szurkol :DDDDDDDDDDDDDd
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 7 2010 02:42pm
Quote (Inakwo @ Apr 7 2010 09:42pm)
nem irja le de a barcának szurkol :DDDDDDDDDDDDDd


a kettő egyenlő :DDDDDDDDDDDDD




DE AKKORIS FORZA JUVENTUS WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ BRÜHÜHÜHÜHÜÜHÜHÜHÜHÜHÜHÜÜÜÜÜ

This post was edited by Vharimatras on Apr 7 2010 02:43pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 7 2010 02:43pm
Quote (Vharimatras @ Apr 7 2010 09:41pm)
intert nem leírni
szétszedték a cselzit akit tavaly a barca nem mondom, hogy legyőzött mert a cselzi baszta el


Csoportmeccsen meg a telejsen tartalékos barca 2-0ra lefocizta az intert
de persze, teljesen más
Én azért bízom a srácokban.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 7 2010 02:44pm
Quote (Vismajor @ Apr 7 2010 09:43pm)
Csoportmeccsen meg a telejsen tartalékos barca 2-0ra lefocizta az intert
de persze, teljesen más
Én azért bízom a srácokban.


persze papírforma szerint barca megy tovább mert melegek
Member
Posts: 6,358
Joined: Jun 21 2007
Gold: 0.14
Apr 7 2010 02:53pm
Nice :D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 7 2010 03:02pm
sok itt a hippi
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Apr 7 2010 04:41pm
Mondjátok hogy a bayern megérdemelten jutott tovább plox , nem láttam a meccset
de azért nem szeretem az MUt se : DDD
de azért télleg durva hogy nincs angol csapat a 4 között :o

This post was edited by palacsinta on Apr 7 2010 04:42pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 7 2010 04:44pm
Quote (palacsinta @ Apr 7 2010 11:41pm)
Mondjátok hogy a bayern megérdemelten jutott tovább plox , nem láttam a meccset
de azért nem szeretem az MUt se : DDD
de azért télleg durva hogy nincs angol csapat a 4 között :o


nani két elbaszott nagy gólt baszott
robben egy kegyetlenül elbaszott nagy gólt kapott
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Apr 7 2010 04:47pm
Quote (Vharimatras @ 7 Apr 2010 23:44)
nani két elbaszott nagy gólt baszott
robben egy kegyetlenül elbaszott nagy gólt kapott


nem ez volt a kérdés :/
Go Back To Magyar Topic List
Prev15152535455382Next
Add Reply New Topic New Poll