d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1515253545558Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 26 2009 06:47am
Quote (bajcli @ Tue, May 26 2009, 01:42pm)
:lol:

nekem mondod?

inb4 "neked mondom"


ja
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 26 2009 07:05am
Quote (TresholdOfUniverse @ Tue, May 26 2009, 01:38pm)
Corvinusra jarni aze foloslegesebb =/


http://www.youtube.com/watch?v=S30WdoEHCH4

értékeld át a kijelentésed :angry:
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 26 2009 07:08am
Quote (beni @ Tue, 26 May 2009, 15:05)
http://www.youtube.com/watch?v=S30WdoEHCH4

értékeld át a kijelentésed :angry:


te voltál beni? :DDDDDDDDDDDDDDDDd
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 26 2009 07:11am
Quote (Inakwo @ Tue, May 26 2009, 02:08pm)
te voltál beni? :DDDDDDDDDDDDDDDDd


mint a huzat úgy megdobáltam
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 26 2009 07:14am
Quote (beni @ Tue, 26 May 2009, 15:11)
mint a huzat úgy megdobáltam


biztos valami newfagg volt :D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 26 2009 07:14am
Quote (beni @ Tue, 26 May 2009, 15:11)
mint a huzat úgy megdobáltam


jo az angolod :~)
Banned
Posts: 9,576
Joined: Jul 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
May 26 2009 07:22am
Quote (GoreKnight9 @ Tue, 26 May 2009, 15:14)
jo az angolod :~)


kicsit magyaros :D
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
May 26 2009 08:32am
kezd átmenni durva spammolásba ez a komoly topic! több tisztelet!!!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 26 2009 08:44am
Quote (lacoking @ Tue, 26 May 2009, 16:32)
kezd átmenni durva spammolásba ez a komoly topic! több tisztelet!!!


respect !
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 26 2009 09:56am
Quote (ang3l @ Tue, May 26 2009, 01:59pm)
Amugy en nem akarok szemelyesen bantani senkit, de akkor is kivancsi lennek, hogy amig nem jott ez a dolog, hogy igenis baba lesz, addig milyen velemennyel voltal pl.: te vagy a szulok arrol, hogy valaki 16 evesen terhes (altalanossagban akarki).


amíg nem ismerjük a történetet nem pofázunk baromságokat. ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1515253545558Next
Add Reply New Topic New Poll