Quote (ang3l @ Tue, May 26 2009, 01:59pm)
Amugy en nem akarok szemelyesen bantani senkit, de akkor is kivancsi lennek, hogy amig nem jott ez a dolog, hogy igenis baba lesz, addig milyen velemennyel voltal pl.: te vagy a szulok arrol, hogy valaki 16 evesen terhes (altalanossagban akarki).
amíg nem ismerjük a történetet nem pofázunk baromságokat. ^^