d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > OLVASD EL AZ ELSŐ HOZZÁSZÓLÁST!
Prev15185195205215221006Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Oct 21 2009 02:45am
Quote (WoeToYouOhEarthAndSea @ Wed, 21 Oct 2009, 08:42)
de ezzel meg mi a fasz van


valószínü drága mesh hogy valami történ a gerincével ..
Banned
Posts: 4,178
Joined: Sep 8 2008
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 21 2009 02:46am
Quote (Soliteint @ Wed, Oct 21 2009, 08:44am)
csajjal? vmi betegsége van, amitől folyton rángatózik
kivétel ha fut


azt vagom es azota mar meg is talaltam h mi ez a betegseg szoval nvm
Banned
Posts: 4,178
Joined: Sep 8 2008
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 21 2009 02:47am
Quote (ZeNoR @ Wed, Oct 21 2009, 08:45am)
valószínü drága mesh hogy valami történ a gerincével ..


nem vagyok drága mesh, és nem a gerincével történt avlami
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Oct 21 2009 02:47am
Quote (WoeToYouOhEarthAndSea @ Wed, 21 Oct 2009, 08:46)
azt vagom es azota mar meg is talaltam h mi ez a betegseg szoval nvm


mi ez a betegség ? mert én konkrétabbat nem tudok róla ..

postolnál róla pár sort .. kiváncsi vagyok mi ez.
Banned
Posts: 4,178
Joined: Sep 8 2008
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 21 2009 02:50am
Quote (ZeNoR @ Wed, Oct 21 2009, 08:47am)
mi ez a betegség ? mert én konkrétabbat nem tudok róla ..

postolnál róla pár sort .. kiváncsi vagyok mi ez.


dystonia

http://en.wikipedia.org/wiki/Dystonia

magyarul nem találtam róla sokmindent, mondjuk nem is kerestem sokáig
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Oct 21 2009 03:01am
Quote (WoeToYouOhEarthAndSea @ Wed, 21 Oct 2009, 08:50)
dystonia

http://en.wikipedia.org/wiki/Dystonia

magyarul nem találtam róla sokmindent, mondjuk nem is kerestem sokáig


http://hu.wikipedia.org/wiki/Diszt%C3%B3nia
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 21 2009 03:01am
Quote (Soliteint @ Wed, 21 Oct 2009, 09:37)
http://www.youtube.com/watch?v=b4gj5_PFbVo
lehet hogy gerinctelenség, de ezen bepusztulok a röhögéstől


ezt meg süninek ajánlom:
http://img14.imageshack.us/img14/3613/1256113663446.jpg


degecivagyok hogy most ezen röhögök
Member
Posts: 1,564
Joined: Mar 25 2009
Gold: 0.00
Oct 21 2009 03:05am
Quote (lacketto @ Wed, Oct 21 2009, 10:01am)
degecivagyok hogy most ezen röhögök


/b/-n volt erről topik

gondoltam, hogy te is röhögni fox ezen 8'D

nincs olyan /b/tard aki kibírná röhögés nélkül

This post was edited by Soliteint on Oct 21 2009 03:06am
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Oct 21 2009 03:06am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 21 2009 03:07am
Quote (Soliteint @ Wed, 21 Oct 2009, 10:05)
/b/-n volt erről topik

gondoltam, hogy te is röhögni fox ezen 8'D

nincs olyan /b/tard aki kibírná röhögés nélkül


faszom a modokba hogy minden sigbe beleszólnak

lol^^
elpmelhetnéd hogy ki vagy xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev15185195205215221006Next
Closed New Topic New Poll