Quote (Saenchai @ Aug 13 2014 06:31pm)
az a legszebb, hogy ugye ezek az emberek a mi alkalmazottaink, mert a mi adónkból kapják a pénzüket, de már régóta úgy viselkednek, mintha a szolgáik lennénk
úristen de nem irigylem az ilyen riportereket, jézusom
hát én úgy pofán basztam volna, hogy ott esik össze
én meg mehetek a börtönbe, ha nem mindjárt munkatáborba