Quote (Baleee @ Sat, 17 Oct 2009, 09:36)
Ez nem vicces, kiszedném az autóból és belefolytanám abba a pocsoláyba..
/e: amennyiben neked az, hasonló értelmi szinten vagytok... bááár...

Egyébként is... -.-
Nem értem mi rosszat tettem. De semmi probléma.
Tele a tököm, hogy folyamatosan nekem estek bármit is mondok, teszek.
De sebaj, most láttatok utoljára.