d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > OLVASD EL AZ ELSŐ HOZZÁSZÓLÁST!
Prev15175185195205211006Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 20 2009 01:14pm
Quote (Vharimatras @ Tue, 20 Oct 2009, 14:57)
malaysian idol :D


malaysian shuffle >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Banned
Posts: 9,576
Joined: Jul 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 20 2009 04:55pm
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Oct 20 2009 06:05pm
Quote (Baleee @ Sat, 17 Oct 2009, 09:36)
Ez nem vicces, kiszedném az autóból és belefolytanám abba a pocsoláyba..

/e: amennyiben neked az, hasonló értelmi szinten vagytok... bááár... :) Egyébként is... -.-


Nem értem mi rosszat tettem. De semmi probléma.
Tele a tököm, hogy folyamatosan nekem estek bármit is mondok, teszek.


De sebaj, most láttatok utoljára.
Banned
Posts: 9,576
Joined: Jul 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 20 2009 06:22pm
Quote (Psyclon @ Wed, 21 Oct 2009, 02:05)
Nem értem mi rosszat tettem. De semmi probléma.
Tele a tököm, hogy folyamatosan nekem estek bármit is mondok, teszek.


De sebaj, most láttatok utoljára.


rici szindróma
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 20 2009 07:45pm
Quote (Psyclon @ Wed, Oct 21 2009, 12:05am)
Nem értem mi rosszat tettem. De semmi probléma.
Tele a tököm, hogy folyamatosan nekem estek bármit is mondok, teszek.


De sebaj, most láttatok utoljára.


ezt a quote-t azért elmentem : ))
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Oct 20 2009 08:04pm
Quote (Psyclon @ Wed, Oct 21 2009, 12:05am)
Nem értem mi rosszat tettem. De semmi probléma.
Tele a tököm, hogy folyamatosan nekem estek bármit is mondok, teszek.


De sebaj, most láttatok utoljára.

:(
Banned
Posts: 2,210
Joined: Nov 1 2008
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 20 2009 11:07pm
Quote (Psyclon @ Wed, Oct 21 2009, 12:05am)
Nem értem mi rosszat tettem. De semmi probléma.
Tele a tököm, hogy folyamatosan nekem estek bármit is mondok, teszek.


De sebaj, most láttatok utoljára.


en latalak duelben is !
Member
Posts: 1,564
Joined: Mar 25 2009
Gold: 0.00
Oct 21 2009 02:37am

lehet hogy gerinctelenség, de ezen bepusztulok a röhögéstől


ezt meg süninek ajánlom:
Banned
Posts: 4,178
Joined: Sep 8 2008
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 21 2009 02:42am
Quote (Soliteint @ Wed, Oct 21 2009, 08:37am)
http://www.youtube.com/watch?v=b4gj5_PFbVo
lehet hogy gerinctelenség, de ezen bepusztulok a röhögéstől


ezt meg süninek ajánlom:
http://img14.imageshack.us/img14/3613/1256113663446.jpg


de ezzel meg mi a fasz van
Member
Posts: 1,564
Joined: Mar 25 2009
Gold: 0.00
Oct 21 2009 02:44am
Quote (WoeToYouOhEarthAndSea @ Wed, Oct 21 2009, 09:42am)
de ezzel meg mi a fasz van


csajjal? vmi betegsége van, amitől folyton rángatózik
kivétel ha fut

This post was edited by Soliteint on Oct 21 2009 02:44am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15175185195205211006Next
Closed New Topic New Poll