d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15165175185195201468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 7 2014 12:24pm
Quote (sylke @ Aug 7 2014 05:49pm)
ki kapott itt plusszpontot mer irni se tud?


nevetek
de engem se zavarna, hogy nem tud beszélni hogyha nem állna ki a mikrofonok elé
én sem csinálok olyasmit ahol az a fontos h szép legyen a kézírásom
got it?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 8 2014 11:05am
Quote (Rawen @ 7 Aug 2014 15:13)
http://1.ii.gl/IO_wJ_uU.png

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Epik! :DDDD
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 10 2014 04:48am



ámen testvéreim
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 10 2014 04:50am
Quote (Saenchai @ 10 Aug 2014 12:48)
http://444.hu/assets/fradipalya2.jpg


ámen testvéreim


jo, hogy nem vestek oda minden allamtitkart
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 10 2014 05:06am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 13 2014 04:19am
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,658.88
Trader: Trusted
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 13 2014 11:31am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Aug 13 2014 07:06pm)


az a legszebb, hogy ugye ezek az emberek a mi alkalmazottaink, mert a mi adónkból kapják a pénzüket, de már régóta úgy viselkednek, mintha a szolgáik lennénk
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 13 2014 01:02pm
Quote (Saenchai @ 13 Aug 2014 18:31)
az a legszebb, hogy ugye ezek az emberek a mi alkalmazottaink, mert a mi adónkból kapják a pénzüket, de már régóta úgy viselkednek, mintha a szolgáik lennénk


mert azok is, felesleges ezt szépíteni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15165175185195201468Next
Add Reply New Topic New Poll