☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Politika Topic
Prev
1
516
517
518
519
520
1468
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 336387
Replies: 14672
Track Topic
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#5171
Aug 7 2014 12:24pm
Quote (sylke @ Aug 7 2014 05:49pm)
ki kapott itt plusszpontot mer irni se tud?
nevetek
de engem se zavarna, hogy nem tud beszélni hogyha nem állna ki a mikrofonok elé
én sem csinálok olyasmit ahol az a fontos h szép legyen a kézírásom
got it?
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#5172
Aug 8 2014 11:05am
Quote (Rawen @ 7 Aug 2014 15:13)
http://1.ii.gl/IO_wJ_uU.png
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Epik! :DDDD
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#5173
Aug 9 2014 05:01am
http://mentalisdeficit.blog.hu/2014/08/08/ostobasagi_vilagrekordot_dontott_a_kis_lanczi
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#5174
Aug 10 2014 04:48am
ámen testvéreim
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#5175
Aug 10 2014 04:50am
Quote (Saenchai @ 10 Aug 2014 12:48)
http://444.hu/assets/fradipalya2.jpg
ámen testvéreim
jo, hogy nem vestek oda minden allamtitkart
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#5176
Aug 10 2014 05:06am
http://coub.com/view/21ty4
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#5177
Aug 13 2014 04:19am
http://hvg.hu/gazdasag/20140813_Navracsics_penzt_akar_az_EUtol
röhögök
kérjen putyintól inkább
RiNGiSpiLeR
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold
:
22,658.88
Trader:
Trusted
#5178
Aug 13 2014 11:06am
Barátságos ember...
http://444.hu/2014/08/11/emberek-akik-a-mi-penzunkbol-elnek-galambos-istvan/
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#5179
Aug 13 2014 11:31am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Aug 13 2014 07:06pm)
Barátságos ember...
http://444.hu/2014/08/11/emberek-akik-a-mi-penzunkbol-elnek-galambos-istvan/
az a legszebb, hogy ugye ezek az emberek a mi alkalmazottaink, mert a mi adónkból kapják a pénzüket, de már régóta úgy viselkednek, mintha a szolgáik lennénk
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#5180
Aug 13 2014 01:02pm
Quote (Saenchai @ 13 Aug 2014 18:31)
az a legszebb, hogy ugye ezek az emberek a mi alkalmazottaink, mert a mi adónkból kapják a pénzüket, de már régóta úgy viselkednek, mintha a szolgáik lennénk
mert azok is, felesleges ezt szépíteni.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
516
517
518
519
520
1468
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact