Quote (Anarkin @ 30 Jul 2014 20:14)
kínaiul is postolhattad volna

kb összeszedték orbán korábbi nyilatkozatait, a liberalizmus rossz, a demokrácia rossz, európa hanyatlik, oroszország meg kelet felé kell mennünk etc
meg, hogy azt csinálnak amit akarnak, gyengül a sajtószabadság, a szokásos dolgok amikről 2010 óta hallunk meg tapasztalunk
mondjuk most engem is meglepett, hogy szinte az egészet megértettem, nem nagyon foglalkoztam némettel egy ideje
This post was edited by Rawen on Jul 30 2014 12:20pm