Quote (Saenchai @ 26 Jul 2014 11:11)
felnéztem ébredés után 444-re, és úgy felbaszott, hogy egyből kiverte a csipát a szememből
hogy baszná szájba a retkes cigánykurva anyját ez az elmebeteg szardarab féreg
Quote (josheide @ 26 Jul 2014 11:07)
Epp most akartam postolni...
Valami nagyon felrement annal az embernel.
én mostmár tényleg nem tudom normális-e, eddig jajveszékelésnek tartottam az ilyesmit, de az elmúlt évek nekik adnak igazat... 444-es cikkben még van pár finomság, ha ezt nem ő mondja simán hülyének nézi mindenki, hihetetlen hogy miniszterelnökként ilyen eszement faszságokat szajkózhat.