d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15105115125135141468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 26 2014 04:04am
http://index.hu/belfold/2014/07/26/orban_buszke_arra_hogy_illiberalis_allamot_epit/

"A kormányfő beszédében éles szavakkal bírálta a magyarországi civil szervezeteket. Azt mondta, hogy nálunk a civil szféra nem egy önszerveződő, önkéntes dolog, hanem "külföldről fizetett politikai aktivisták" csoportja, akik külföldi érdekeket próbálnak érvényesíteni a magyar érdekekkel szemben. Orbán szerint ez a tevékenység nehézségeket okoz az illiberális állam felépítésében."

"Orbán Viktor azt is kifejtette, hogy a jövőben bármi megtörténhet, és ez sok lehetőséget is rejt, de olyan veszélyeket is, ami például az Egyesült Államokban történt a minap, hogy Barack Obama elnök ellen a képviselőház republikánus képviselői eljárást indítottak hatáskör túllépés miatt. "Mit gondolnak, meddig maradnék hatalmon, ha ilyet meg lehetne Magyarországon tenni, ha hatáskör túllépés miatt be lehetne minket perelni?" - tette fel a költői kérdést."

good game m8
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 26 2014 04:07am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Jul 2014 11:04)
http://index.hu/belfold/2014/07/26/orban_buszke_arra_hogy_illiberalis_allamot_epit/

"A kormányfő beszédében éles szavakkal bírálta a magyarországi civil szervezeteket. Azt mondta, hogy nálunk a civil szféra nem egy önszerveződő, önkéntes dolog, hanem "külföldről fizetett politikai aktivisták" csoportja, akik külföldi érdekeket próbálnak érvényesíteni a magyar érdekekkel szemben. Orbán szerint ez a tevékenység nehézségeket okoz az illiberális állam felépítésében."

"Orbán Viktor azt is kifejtette, hogy a jövőben bármi megtörténhet, és ez sok lehetőséget is rejt, de olyan veszélyeket is, ami például az Egyesült Államokban történt a minap, hogy Barack Obama elnök ellen a képviselőház republikánus képviselői eljárást indítottak hatáskör túllépés miatt. "Mit gondolnak, meddig maradnék hatalmon, ha ilyet meg lehetne Magyarországon tenni, ha hatáskör túllépés miatt be lehetne minket perelni?" - tette fel a költői kérdést."

good game m8


Epp most akartam postolni...

Valami nagyon felrement annal az embernel.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 26 2014 04:11am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 26 2014 12:04pm)
http://index.hu/belfold/2014/07/26/orban_buszke_arra_hogy_illiberalis_allamot_epit/

"A kormányfő beszédében éles szavakkal bírálta a magyarországi civil szervezeteket. Azt mondta, hogy nálunk a civil szféra nem egy önszerveződő, önkéntes dolog, hanem "külföldről fizetett politikai aktivisták" csoportja, akik külföldi érdekeket próbálnak érvényesíteni a magyar érdekekkel szemben. Orbán szerint ez a tevékenység nehézségeket okoz az illiberális állam felépítésében."

"Orbán Viktor azt is kifejtette, hogy a jövőben bármi megtörténhet, és ez sok lehetőséget is rejt, de olyan veszélyeket is, ami például az Egyesült Államokban történt a minap, hogy Barack Obama elnök ellen a képviselőház republikánus képviselői eljárást indítottak hatáskör túllépés miatt. "Mit gondolnak, meddig maradnék hatalmon, ha ilyet meg lehetne Magyarországon tenni, ha hatáskör túllépés miatt be lehetne minket perelni?" - tette fel a költői kérdést."

good game m8


felnéztem ébredés után 444-re, és úgy felbaszott, hogy egyből kiverte a csipát a szememből

hogy baszná szájba a retkes cigánykurva anyját ez az elmebeteg szardarab féreg
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 26 2014 04:15am
Quote (Saenchai @ 26 Jul 2014 12:11)
felnéztem ébredés után 444-re, és úgy felbaszott, hogy egyből kiverte a csipát a szememből

hogy baszná szájba a retkes cigánykurva anyját ez az elmebeteg szardarab féreg


ugyn ez
elkezdtem hvg-n olvasni a cikket, és a harmadik sor után agyérgörcsöt kaptam, inkább be is csuktam
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 26 2014 04:15am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 26 2014 12:04pm)
http://index.hu/belfold/2014/07/26/orban_buszke_arra_hogy_illiberalis_allamot_epit/

"A kormányfő beszédében éles szavakkal bírálta a magyarországi civil szervezeteket. Azt mondta, hogy nálunk a civil szféra nem egy önszerveződő, önkéntes dolog, hanem "külföldről fizetett politikai aktivisták" csoportja, akik külföldi érdekeket próbálnak érvényesíteni a magyar érdekekkel szemben. Orbán szerint ez a tevékenység nehézségeket okoz az illiberális állam felépítésében."

"Orbán Viktor azt is kifejtette, hogy a jövőben bármi megtörténhet, és ez sok lehetőséget is rejt, de olyan veszélyeket is, ami például az Egyesült Államokban történt a minap, hogy Barack Obama elnök ellen a képviselőház republikánus képviselői eljárást indítottak hatáskör túllépés miatt. "Mit gondolnak, meddig maradnék hatalmon, ha ilyet meg lehetne Magyarországon tenni, ha hatáskör túllépés miatt be lehetne minket perelni?" - tette fel a költői kérdést."

good game m8


Kiralyom es a peldakepem
Well played
4 ev mulva is ra szavazok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 26 2014 05:49am
remélem mihamarabb meghalok álmomban
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 26 2014 06:10am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 20 Jul 2014 18:45)
...és mielőtt bárki azt mondaná, hogy már nincs, az téved:
http://www.hir24.hu/belfold/2014/07/18/megis-lehet-ittasan-biciklizni/


Azt a kurva. Igy is van eleg retardalt 'hetvegi kerekparos' meg bringas futar... Most meg meg ez is.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 26 2014 06:10am
Quote (Senee @ 26 Jul 2014 13:49)
remélem mihamarabb meghalok álmomban


röhögök
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 26 2014 06:41am










This post was edited by Senee on Jul 26 2014 06:42am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15105115125135141468Next
Add Reply New Topic New Poll