Quote (jarabekg @ 23 Jul 2014 03:21)
jó, hogy megépült a pancsó aréna, különben hol a faszba égetné le agát a magyar foci
apám nemrég volt ott, mondta, hogy kong az ürességtől az amúgy baromi szép stadion
orbánnak meg csányinak külön parkolója van, le is fényképezte, de aztán elzavarták