d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15095105115125131468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 20 2014 02:53am
http://444.hu/2014/07/01/hanaue/




...


This post was edited by Senee on Jul 20 2014 02:57am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,097.41
Trader: Trusted
Jul 20 2014 10:45am
Quote (Genthor @ 20 Jul 2014 11:48)


...



Quote (Senee @ 20 Jul 2014 16:57)



Egyeszerűen nem hiszem már el ezt... Van ennél lejjebb?



...és mielőtt bárki azt mondaná, hogy már nincs, az téved:
http://www.hir24.hu/belfold/2014/07/18/megis-lehet-ittasan-biciklizni/

This post was edited by RiNGiSpiLeR on Jul 20 2014 10:46am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 20 2014 10:50am
josheide persze nem foglalkozik és nem is fog foglalkozni ilyen kérdésekkel
túl sok energiát emésztene fel és amúgy is szélmalomharc, meg minek ezért a társadalomért bármit is tenni

bezsebeli a zsiros fizetést + kampányol a füvescigi mellett és éli világát like a boss



igaza van
én is ezt tenném
de faszom már az ilyen vezetőkbe, politikusokba

én ezt tenném ofc, de pont ezért nem vagyok vezető és nem döntök szociális meg gazdasági kérdésekben
ezek meg ott ülnek és verik a farkukat milliokért
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 22 2014 05:24pm
Quote (Senee @ 20 Jul 2014 17:50)
josheide persze nem foglalkozik és nem is fog foglalkozni ilyen kérdésekkel
túl sok energiát emésztene fel és amúgy is szélmalomharc, meg minek ezért a társadalomért bármit is tenni

bezsebeli a zsiros fizetést + kampányol a füvescigi mellett és éli világát like a boss



igaza van
én is ezt tenném
de faszom már az ilyen vezetőkbe, politikusokba

én ezt tenném ofc, de pont ezért nem vagyok vezető és nem döntök szociális meg gazdasági kérdésekben
ezek meg ott ülnek és verik a farkukat milliokért


Mivel nem foglalkozok? :D

http://palestinder.tumblr.com/
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 22 2014 05:39pm
whatever

éljen a rezsicsökkentés

Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 22 2014 07:21pm
jó, hogy megépült a pancsó aréna, különben hol a faszba égetné le agát a magyar foci
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 22 2014 07:27pm
Quote (jarabekg @ 23 Jul 2014 03:21)
jó, hogy megépült a pancsó aréna, különben hol a faszba égetné le agát a magyar foci


apám nemrég volt ott, mondta, hogy kong az ürességtől az amúgy baromi szép stadion

orbánnak meg csányinak külön parkolója van, le is fényképezte, de aztán elzavarták
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 22 2014 10:17pm
Quote (RRC @ Jul 23 2014 02:27am)
apám nemrég volt ott, mondta, hogy kong az ürességtől az amúgy baromi szép stadion

orbánnak meg csányinak külön parkolója van, le is fényképezte, de aztán elzavarták


Marmint milyen indokkal?
NE FENYKEPEZGESD A PARKOLOT KOCSOG?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15095105115125131468Next
Add Reply New Topic New Poll