d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1505152535479Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 03:02am
nem tudok elkepzelni olyan szituaciot, hogy en ussek eloszor, ha szoban provokal en is tudok kelloen bunko lenni, ha tenyleg akkora taho max pofanontom egy pohar sorrel, illetve ha megut akkor a szart is kiverem belole

de en nem utnek elsonek, end of story
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 24 2014 03:03am
messel nem kötekszik vis :DDDDDD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 24 2014 03:04am
Quote (TrollBoss @ 24 Sep 2014 11:03)
messel nem kötekszik vis :DDDDDD


vele én se kötekednék nyilvánvaló okok miatt szerintem
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 03:05am
Quote (Fej @ Sep 24 2014 11:02am)
nem tudok elkepzelni olyan szituaciot, hogy en ussek eloszor, ha szoban provokal en is tudok kelloen bunko lenni, ha tenyleg akkora taho max pofanontom egy pohar sorrel, illetve ha megut akkor a szart is kiverem belole

de en nem utnek elsonek, end of story


Nyugisan szivsz egy szal cigit, jarabek csak ugy minden elozmeny nelkul jokedveben kiveszi a kezedbol es lebassza a foldre
Ez mondjuk eleg lenne hogy elsonek uss? :lol: csak mert ez igy nagyon elhamarkodott kijelentes volt szerintem
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 03:05am
Quote (RRC @ 24 Sep 2014 10:04)
vele én se kötekednék nyilvánvaló okok miatt szerintem


Mesh volt az egyik legaktivabb mikor Jara es Vis koze kellett allni. En julius ota folyamatosan csak pozitivan csalodok benne.

Quote (tevetavamultija @ 24 Sep 2014 10:05)
Nyugisan szivsz egy szal cigit, jarabek csak ugy minden elozmeny nelkul jokedveben kiveszi a kezedbol es lebassza a foldre
Ez mondjuk eleg lenne hogy elsonek uss? :lol: csak mert ez igy nagyon elhamarkodott kijelentes volt szerintem


~ 40 forint, leirnam a dolgot mint eletem legkisebb vesztesege

This post was edited by josheide on Sep 24 2014 03:06am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 24 2014 03:06am
Quote (tevetavamultija @ 24 Sep 2014 11:05)
Nyugisan szivsz egy szal cigit, jarabek csak ugy minden elozmeny nelkul jokedveben kiveszi a kezedbol es lebassza a foldre
Ez mondjuk eleg lenne hogy elsonek uss? :lol: csak mert ez igy nagyon elhamarkodott kijelentes volt szerintem


ilyenkor amúgy megsajnállak mikor viscigányt hagyod, hogy basztasson :s
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 24 2014 03:07am
Quote (RRC @ Sep 24 2014 10:04am)
vele én se kötekednék nyilvánvaló okok miatt szerintem


meg ez a pofon, tökönverés, mint a kisgyerekek :DDD

én letéptem volna jara fejét kb
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 03:07am
Quote (RRC @ Sep 24 2014 11:06am)
ilyenkor amúgy megsajnállak mikor viscigányt hagyod, hogy basztasson :s


Barcsak mate csinalta volna
Lett volna indokom elvagni a torkat))))
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 24 2014 03:08am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 24 Sep 2014 11:00)
nem dagadtoztam le senkit, a békítésnél mondtam vismajornak hogy jara szerint kövér a nője, ő szerinte nem, szóval ki a faszt érdekel az egész full jelentéktelen dolog hogy mit gondol egy másik ember

főleg hogy nem is láttam a barátnőjét mert később érkeztem



jólvan nemkell szítani tovább a feszültséget, senkit nem érdekel hogy nem mész jsptalira nemkell attention seekelni


Nem egyezik a véleményünk az ilyenekben. Pl a késes story szerinted rendben van.
Szóval számomra nem sokat jelent, hogy szerinted nem történt semmi.

Simán lehet, hogy már észre sem veszi magát...
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 24 2014 03:09am
Quote (josheide @ Sep 24 2014 10:01am)
Nem te egesz biztosan nem tettel megjegyzeseket Vis nojere az este folyaman.

Es ricit se baszogattad minden masodik kanyarban.


ricit szopattam ahol tudtam, de olyanra nem emlekszem, hogy komolyabban szidtam volna vis nojet, vagy tenyleg provokaltam volna


egy olyan szintu beszelgetes hatasara utott meg, hogy
-az en anyam muvhazvezeto
-az enyem is
-nem vismajor, a te anyukad matektanar

szerintem nevetseges, ha valaki olyan turhoreszegre issza magat, hogy megusson valakit, meg akkor is, ha megertem, hogy volt benne feszultseg, csak akkor elotte nem tudom miert ajanlotta fel hogy bekuljunk ki, igyunk pertut etc....

nem gondolnam hogy a vises storyban en lennek a hulye, es annak is nagyon orulok, hogy mesh lebeszelt arrol, hogy agyonverjem miutan megutott.

innentol kezdve a storyt reszemrol lezartam, vismajor jobb ha nem is kerul a szemem ele tobbet, es erosen elgondolknek azon a helyeben, hogy vajon tenyleg szabad-e ennyit innia, ha ennyire nem birja
Go Back To Magyar Topic List
Prev1505152535479Next
Add Reply New Topic New Poll