d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev15051525354214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 5 2012 12:18pm
Quote (Rawen @ Jun 5 2012 06:05pm)
Beszarok, Tyrionról nem gondoltam volna, hogy lelövi a saját apját.


pedig megérdemelte a vén fasz
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2012 12:43pm
Quote (championmath @ 5 Jun 2012 20:18)
pedig megérdemelte a vén fasz


Tywin az egyik legjobb karakter volt.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 5 2012 12:46pm
Quote (Rawen @ 5 Jun 2012 20:43)
Tywin az egyik legjobb karakter volt.


o mondjuk pont ALATABB a sorozatban, mint a konyvekben szerintem
DE AZERT KB. EGYEDUL MEGNYERTE A HABORUT :DDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2012 12:48pm
Quote (SummertimeClothes @ 5 Jun 2012 20:46)
o mondjuk pont ALATABB a sorozatban, mint a konyvekben szerintem
DE AZERT KB. EGYEDUL MEGNYERTE A HABORUT :DDDDDDDDDDDDDDDD


Egyébként kb bestest king lehetett volna.
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 5 2012 12:48pm
Quote (Rawen @ Jun 5 2012 08:43pm)
Tywin az egyik legjobb karakter volt.


Ja, Ned Stark is

Mondjuk nekem lannisterek közül csak Tyrion volt akit bírtam, és vele elég kegyetlen volt.

This post was edited by championmath on Jun 5 2012 12:50pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2012 12:51pm
Quote (championmath @ 5 Jun 2012 20:48)
Ja, Ned Stark is

Mondjuk nekem lannisterek közül csak Tyrion volt akit bírtam, és vele elég kegyetlen volt.


Tökéletesen megértettem mindent amit tett, nem szarakodott, azt nézte mi a jó a Lannistereknek mint az a egyik legnagyobb housenak és végig ehhez tartotta magát.
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 5 2012 02:29pm
Quote (Rawen @ Jun 5 2012 08:51pm)
Tökéletesen megértettem mindent amit tett, nem szarakodott, azt nézte mi a jó a Lannistereknek mint az a egyik legnagyobb housenak és végig ehhez tartotta magát.


Azért örültem mikor kiderült ,hogy a hiedelemmel ellentétben nem aranyat szarik
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 5 2012 02:29pm
Quote (championmath @ 5 Jun 2012 22:29)
Azért örültem mikor kiderült ,hogy a hiedelemmel ellentétben nem aranyat szarik


menj tanulni
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 5 2012 02:33pm
Quote (RRC @ Jun 5 2012 10:29pm)
menj tanulni


eleget tanultam már mára
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jun 5 2012 02:33pm
azt a csajt basszák még?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15051525354214Next
Add Reply New Topic New Poll