Quote (championmath @ 5 Jun 2012 20:48)
Ja, Ned Stark is
Mondjuk nekem lannisterek közül csak Tyrion volt akit bírtam, és vele elég kegyetlen volt.
Tökéletesen megértettem mindent amit tett, nem szarakodott, azt nézte mi a jó a Lannistereknek mint az a egyik legnagyobb housenak és végig ehhez tartotta magát.