d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev15051525354198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 23 2012 01:56pm
Quote (Rawen @ Jul 23 2012 08:40pm)
Az első seasont elnézegettem a másodikat kb 3 részig bírtam, szerintem ez most kimarad.


S1-et csak Mio miatt neztem vegig, aztan S2-ben jött Azusa aki Mio tovabbfejlesztett verzioja es egesz jo lett a sorozat
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2012 02:58pm
Quote (Karan2_Returned @ 23 Jul 2012 21:56)
S1-et csak Mio miatt neztem vegig, aztan S2-ben jött Azusa aki Mio tovabbfejlesztett verzioja es egesz jo lett a sorozat


Mio best girl, Azusa csak egy slut.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 24 2012 01:12am
Quote (Rawen @ Jul 23 2012 09:58pm)
Mio best girl, Azusa csak egy slut.


Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 24 2012 03:21am
Mononoke 10/10 megérdemelten.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 24 2012 01:18pm
Quote (Karan2_Returned @ 24 Jul 2012 18:18)
hogy eltünjön a japansagok topic az elsö oldalrol


nope
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 26 2012 02:18pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 28 2012 11:55am
Megneztem Penguindrum elsö reszet es nagyon nem tudom mit gondoljak. Elegge be lehetett löve aki kitalalta ezt a törtenetet.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2012 03:55am


Jól kezdődik ez a szenny.

This post was edited by Rawen on Jul 29 2012 03:58am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 29 2012 04:08am
Quote (Rawen @ Jul 29 2012 10:55am)
http://i.imgur.com/8MYxQ.jpg

Jól kezdődik ez a szenny.


Ez a resz nekem tetszett is volna ha nem Pina lenne a sarkany neve
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2012 04:11am
Quote (Karan2_Returned @ 29 Jul 2012 12:08)
Ez a resz nekem tetszett is volna ha nem Pina lenne a sarkany neve


Felénél vagyok és nekem is az jutott eszembe, hogy ez már akár 5/10 is lehet de azért elnevettem magam amikor megmentette Kirito Silicat és ilyen coolgrimdark pózt tolt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15051525354198Next
Add Reply New Topic New Poll