☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Japánságok Repost > Op Is A
Prev
1
50
51
52
53
54
198
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 44842
Replies: 1976
Track Topic
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#511
Jul 23 2012 01:56pm
Quote (Rawen @ Jul 23 2012 08:40pm)
Az első seasont elnézegettem a másodikat kb 3 részig bírtam, szerintem ez most kimarad.
S1-et csak Mio miatt neztem vegig, aztan S2-ben jött Azusa aki Mio tovabbfejlesztett verzioja es egesz jo lett a sorozat
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#512
Jul 23 2012 02:58pm
Quote (Karan2_Returned @ 23 Jul 2012 21:56)
S1-et csak Mio miatt neztem vegig, aztan S2-ben jött Azusa aki Mio tovabbfejlesztett verzioja es egesz jo lett a sorozat
Mio best girl, Azusa csak egy slut.
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#513
Jul 24 2012 01:12am
Quote (Rawen @ Jul 23 2012 09:58pm)
Mio best girl, Azusa csak egy slut.
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#514
Jul 24 2012 03:21am
Mononoke 10/10 megérdemelten.
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#515
Jul 24 2012 01:18pm
Quote (Karan2_Returned @ 24 Jul 2012 18:18)
hogy eltünjön a japansagok topic az elsö oldalrol
nope
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#516
Jul 26 2012 02:18pm
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#517
Jul 28 2012 11:55am
Megneztem Penguindrum elsö reszet es nagyon nem tudom mit gondoljak. Elegge be lehetett löve aki kitalalta ezt a törtenetet.
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#518
Jul 29 2012 03:55am
Jól kezdődik ez a szenny.
This post was edited by Rawen on Jul 29 2012 03:58am
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#519
Jul 29 2012 04:08am
Quote (Rawen @ Jul 29 2012 10:55am)
http://i.imgur.com/8MYxQ.jpg
Jól kezdődik ez a szenny.
Ez a resz nekem tetszett is volna ha nem Pina lenne a sarkany neve
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#520
Jul 29 2012 04:11am
Quote (Karan2_Returned @ 29 Jul 2012 12:08)
Ez a resz nekem tetszett is volna ha nem Pina lenne a sarkany neve
Felénél vagyok és nekem is az jutott eszembe, hogy ez már akár 5/10 is lehet de azért elnevettem magam amikor megmentette Kirito Silicat és ilyen coolgrimdark pózt tolt.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
50
51
52
53
54
198
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact