d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1505152535464Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 14 2011 03:12pm
Quote (ecneB @ 14 Nov 2011 22:12)
meg mindig szarhazi vagy kajni.


nem valaszoltal a pmre
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 14 2011 03:12pm
Quote (N4aBz @ 14 Nov 2011 22:12)
mérsékelhetetlenül fasz vagy.


mértéktelenül u mean?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 14 2011 03:13pm
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 10:10pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DE EMBER NE POFAZZAL MAR VAGOD? SZAROK RA KI VAGY TE, TE SENKIHAZI.
NE IRKALJAL HANEM MONDJAL MOST HELYSZINT ES IDOPONTOT. GYERUNK MAR.
NE MAST UGASSAL.


persze ide látom hogy remegsz a géped mögött. nemfogok elmenni sehova azért hogy utána várjak valakire aki útközben összefosikázta a gatyáját és inkább visszafordult. benitől is befostál amikor megmondta hogy találkozzatok. inkább húzz el és ne tettesd magad okosnak, attól nem leszel az hogy idegen nyelvekből átvett szavakkal összefüggéstelenül dobálózol te kis 14 éves csicska. mutass már magadról valami képet ha ilyen keménylegénynek hiszed magad
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:13pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 14 2011 10:12pm)
mértéktelenül u mean?


nem, direkt így írtam.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 14 2011 03:14pm
kár hogy most lövi a pizsit anyu, pedig jó a topic

megiszom a bögre kakaót és lefekszem, különben szobafogság lesz a vége :$
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:15pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 14 2011 09:13pm)
persze ide látom hogy remegsz a géped mögött. nemfogok elmenni sehova azért hogy utána várjak valakire aki útközben összefosikázta a gatyáját és inkább visszafordult. benitől is befostál amikor megmondta hogy találkozzatok. inkább húzz el és ne tettesd magad okosnak, attól nem leszel az hogy idegen nyelvekből átvett szavakkal összefüggéstelenül dobálózol te kis 14 éves csicska. mutass már magadról valami képet ha ilyen keménylegénynek hiszed magad


van kep rolam ebbe a topicba is.
mellesleg beni sosem mert talalkozora hivni, de aki itt befosik az te vagy, en igerem, hogy kimegyek de abba nem lesz koszoneted te kis porbafingo

This post was edited by Kajnista on Nov 14 2011 03:16pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:15pm
Quote (A122 @ 14 Nov 2011 22:11)
semmi csak ő szokott hasonlóan beugatni minden spam után, meg megmondani a tutit amire persze senki se kéri


a probléma ott kezdődik,ha komolyan veszel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 14 2011 03:17pm
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 10:15pm)
van kep rolam ebbe a topicba is


ja, arról amikor még 10 éves voltál és elloptad az alkoholista apád 500 forintos napszemüvegét 1 képre? hát abból tényleg a valódi éned látszik igazad van, egy rakás szarkupac szánalom.


Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 10:15pm)
van kep rolam ebbe a topicba is.
mellesleg beni sosem mert talalkozora hivni, de aki itt befosik az te vagy, en igerem, hogy kimegyek de abba nem lesz koszoneted te kis porbafingo


porbafingo? te vagy a 14 éves kis szarházi

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Nov 14 2011 03:17pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 14 2011 03:18pm
Iszok egy pohár tejet sztem, ma nagyon jó napom van.
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:18pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 14 2011 09:17pm)
ja, arról amikor még 10 éves voltál és elloptad az alkoholista apád 500 forintos napszemüvegét 1 képre? hát abból tényleg a valódi éned látszik igazad van, egy rakás szarkupac szánalom.




porbafingo? te vagy a 14 éves kis szarházi


magadbol indulsz ki te kis mitukrasz senkihazi?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1505152535464Next
Closed New Topic New Poll