Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 10:15pm)
van kep rolam ebbe a topicba is
ja, arról amikor még 10 éves voltál és elloptad az alkoholista apád 500 forintos napszemüvegét 1 képre? hát abból tényleg a valódi éned látszik igazad van, egy rakás szarkupac szánalom.
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 10:15pm)
van kep rolam ebbe a topicba is.
mellesleg beni sosem mert talalkozora hivni, de aki itt befosik az te vagy, en igerem, hogy kimegyek de abba nem lesz koszoneted te kis porbafingo
porbafingo? te vagy a 14 éves kis szarházi
This post was edited by BmA_BeMyAngel on Nov 14 2011 03:17pm