d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of Might And Magic Topic
Prev15051525354118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 5 2011 01:32am
Quote (Baleee @ Feb 5 2011 08:27am)
Utána külön raktam (amikor már lett 2+ váram). ^^ De low, hogy 1 várban csak 1szer adja.


Most már csak azt kellene kitalálnom, hogy hogyan tudom kivégezni azt a buzit.


rakd össze az artifactot, az minden várba adja ha jól emlékszem
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 5 2011 01:50am
Quote (anyd @ 5 Feb 2011 09:32)
rakd össze az artifactot, az minden várba adja ha jól emlékszem


Nincs meg minden.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 5 2011 02:17am
ez a krityó kedvencei kibaszott nehéz.
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Feb 5 2011 03:03am
Quote (Baleee @ 5 Feb 2011 09:27)
Utána külön raktam (amikor már lett 2+ váram). ^^ De low, hogy 1 várban csak 1szer adja.


Most már csak azt kellene kitalálnom, hogy hogyan tudom kivégezni azt a buzit.


én úgy emlékszem még írja is vhol, hogy 1 csak 1x használható fel... mind1, mostmár megoldódott :P
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Feb 5 2011 05:56am
Quote (Oberon_os @ 4 Feb 2011 16:38)
Hmmhmmmm, sztem nekro így is jobb. A vámpírlord odabasz, hulla animálással kiírthatatlan (eleve, hulla animálás a kedvenc spellem már). Black knight is kikúrtjó, duplaütés és curse... Finom. Alap lények közül tower mellett a csonti a legjobb imo. .További előny, hogy sebzésük tág határok között mozog. Így az áldással, ami max damot adja be, brutálisan meg lehet erősíteni az egységeket (ez még a towernél is nagy előny, ráadásul az méginkább ranged alapú, méginkább kijön a pozitívuma). További előny, hogy sárkányokból, és hidrából csinálható csontsárkány, ami ugyan nem a legerősebb lény, de így többszörösét összeszedhetjük más várakból, + REANIMATE DEAD!!!!!44
Összességében, a necrót találom a legkombósabb, legérdekesebb várnak, utána a tower, minden egyéb ezután (fortresst, elementált utálom egyedül).


szólj, ha megáldottad a nekrósereged
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 5 2011 08:03am
gondoljátok osztja az észt azt nem is játszik.

ecneb, elkezdtem krityót első pálya könnyen megy.



learning mellé pénzt adott, inkább a learning.
fire berserk miatt van.

This post was edited by N4aBz on Feb 5 2011 08:05am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 5 2011 08:12am
Quote (N4aBz @ 5 Feb 2011 16:03)
gondoljátok osztja az észt azt nem is játszik.

ecneb, elkezdtem krityót első pálya könnyen megy.

http://img717.imageshack.us/img717/8388/n4abz.png

learning mellé pénzt adott, inkább a learning.
fire berserk miatt van.


Első map elég könnyű, csak gyorsan ki kell szedni az alsó szinten a te részedet, aztán ha vki kijön, akkor betörni és elfoglalni a várát. ^^ Második map sokkal nehezebb, a harmadik meg omfg...

This post was edited by ecneB on Feb 5 2011 08:12am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 5 2011 08:12am
Quote (N4aBz @ 5 Feb 2011 16:03)
gondoljátok osztja az észt azt nem is játszik.

ecneb, elkezdtem krityót első pálya könnyen megy.

http://img717.imageshack.us/img717/8388/n4abz.png

learning mellé pénzt adott, inkább a learning.
fire berserk miatt van.


Így is gut. Mondjuk ha össze tudom hozni, akkor csak annyival csinálnám másra, hogy:
Water helyett --> Pathfinding
Learning helyett --> Intelligence, vagy lehet logistic/resist
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 5 2011 08:13am
Quote (Janou @ 5 Feb 2011 12:56)
szólj, ha megáldottad a nekrósereged


:DDDDDDDDDDD ÉS TÉNYLEG
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 5 2011 08:14am
Quote (ecneB @ Feb 5 2011 03:12pm)
Első map elég könnyű, csak gyorsan ki kell szedni az alsó szinten a te részedet, aztán ha vki kijön, akkor betörni és elfoglalni a várát. ^^ Második map sokkal nehezebb, a harmadik meg omfg...


jaja, barna kijött, vesztére.
amúgy 400 cyclopsa volt, ami a vámpírokat... hogyismondjam, megritkította.
és természetesen cursed battlefield, baszhattam a varázslatok felét.

Quote (Baleee @ Feb 5 2011 03:12pm)
Így is gut. Mondjuk ha össze tudom hozni, akkor csak annyival csinálnám másra, hogy:
Water helyett --> Pathfinding
Learning helyett --> Intelligence, vagy lehet logistic/resist


jaja, water asszem beadta navigationnal, és inkább akkor már water mint navi.
Learning helyett offenset akartam, de nem adta :(

amúgy addig restartoltam, amíg sandrot nem adta ^^

This post was edited by N4aBz on Feb 5 2011 08:16am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15051525354118Next
Add Reply New Topic New Poll