d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev150515253545001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jul 29 2010 03:28pm
örömmel konstatálom, hogy még nem zárták be ezt a szart
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2010 04:45pm
cpt:
én elégé wtf fejjel néztem amikor láttam h gurke vovozik


gurke nem wowozik, csak felmegy néha egy ótvar fos fun pvp szeróra a full brutal palájára, megölni a 6k hps nerdeket és logoutol
jobban lenyugtat mint a cigi :c
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 29 2010 04:51pm
Quote (xGurke @ 30 Jul 2010 00:45)
cpt:
én elégé wtf fejjel néztem amikor láttam h gurke vovozik


gurke nem wowozik, csak felmegy néha egy ótvar fos fun pvp szeróra a full brutal palájára, megölni a 6k hps nerdeket és logoutol
jobban lenyugtat mint a cigi :c


pwnzor
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jul 29 2010 04:53pm
benőtt a köröm a nagylábujjamon és fáj :S mit lehet cisnalni ellene ? azonn kivul hgoy korhaz es ott kivágják ?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 29 2010 04:54pm
Quote (b_daniel @ Jul 29 2010 11:53pm)
benőtt a köröm a nagylábujjamon és fáj :S mit lehet cisnalni ellene ? azonn kivul hgoy korhaz es ott kivágják ?


kihuzod a korhazat es kivagod magadnak...

6 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Xrd, lacketto, burgonya, Vharimatras, Saenchai, sylke

oh hi kisákos (((((((((((( :

This post was edited by lacketto on Jul 29 2010 04:54pm
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 29 2010 04:54pm
Quote (b_daniel @ Jul 29 2010 10:53pm)
benőtt a köröm a nagylábujjamon és fáj :S mit lehet cisnalni ellene ? azonn kivul hgoy korhaz es ott kivágják ?


kened ilyen cuccal, énis aztcsináltam, és fasza lett
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 29 2010 04:59pm
Quote (b_daniel @ Jul 29 2010 11:53pm)
benőtt a köröm a nagylábujjamon és fáj :S mit lehet cisnalni ellene ? azonn kivul hgoy korhaz es ott kivágják ?


kenegesd betadinnal pl
meg ilyen gyulladás meg stb csökkentő krémekkel
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jul 29 2010 04:59pm
Quote (Xrd @ 29 Jul 2010 23:54)
kened ilyen cuccal, énis aztcsináltam, és fasza lett


potosan nemtudod mi a neve ? ilyenért nemakarok elmenni háziorvoshoz mert már megint csak baszogatna hogy ne gyerekorvoshoz járjak hanem íratkozzak át
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 29 2010 05:01pm
gib link ahol megtudom nézni online/v letudom tölteni [ingyé ofx] a zombielandet, magyarul ofx,
köszönöm marcell.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 29 2010 05:04pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2010 05:03pm
Quote (b_daniel @ Jul 29 2010 10:59pm)
potosan nemtudod mi a neve ? ilyenért nemakarok elmenni háziorvoshoz mert már megint csak baszogatna hogy ne gyerekorvoshoz járjak hanem íratkozzak át


fú bazdmeg, ne is mond..
Go Back To Magyar Topic List
Prev150515253545001Next
Closed New Topic New Poll