Quote (b_daniel @ Jul 29 2010 11:53pm)
benőtt a köröm a nagylábujjamon és fáj :S mit lehet cisnalni ellene ? azonn kivul hgoy korhaz es ott kivágják ?
kihuzod a korhazat es kivagod magadnak...
6 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Xrd, lacketto,
burgonya, Vharimatras, Saenchai, sylke
oh hi kisákos (((((((((((( :
This post was edited by lacketto on Jul 29 2010 04:54pm