Quote (Fezmin @ May 31 2010 03:50pm)
Egyébként, titeket érdekelne, hogy hogyan alakulna a szavazás, ha indítanánk egy újat, és akkor Predi mint az abszolút győztes már nem indulni?
És esetlegesen a lemaradtak is nevezhetnének, vagy akik meg szeretnének cserélhetnének siget.
Mert, ha igen akkor akár indíthatnánk egy új szavazást is.

Quote (Fezmin @ May 31 2010 04:00pm)
Na látjátok sok itt a feszültség, szerintem holnap nyissunk egy szép új topicot.

És akkor mindenki tiszta lappal indulhat.
Indulhatnak azok akik lemaradtak, de szeretnének részt venni a versenyen, vagy aki szeretne cserélhetne siget az is megtehetné.
Predi meg már úgyis nyert, szal ő a képzeletbeli trónusáról figyelhet minket halandókat!

Nos?
Bump
This post was edited by Fezmin on May 31 2010 09:39am