d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1505152535465Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,391
Joined: Nov 19 2006
Gold: 1.00
May 31 2010 09:31am
nah mind1.. [X] laco <3
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 31 2010 09:32am
Quote (sittes @ May 31 2010 04:31pm)
nah mind1.. [X] laco <3


+1 laconak :D
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 31 2010 09:34am
Quote (sittes @ 31 May 2010 17:29)
és én ? :(


tényleg
sittes sige a best
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 31 2010 09:35am
Quote (Anamy @ 31 May 2010 17:29)
az feltétlen kellett oda , ugye ? :(


Ne legyél emo, öld meg nekem az ancikat.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 09:36am
Quote (Fezmin @ May 31 2010 03:50pm)
Egyébként, titeket érdekelne, hogy hogyan alakulna a szavazás, ha indítanánk egy újat, és akkor Predi mint az abszolút győztes már nem indulni?
És esetlegesen a lemaradtak is nevezhetnének, vagy akik meg szeretnének cserélhetnének siget.

Mert, ha igen akkor akár indíthatnánk egy új szavazást is. :)


Quote (Fezmin @ May 31 2010 04:00pm)
Na látjátok sok itt a feszültség, szerintem holnap nyissunk egy szép új topicot. :)

És akkor mindenki tiszta lappal indulhat.
Indulhatnak azok akik lemaradtak, de szeretnének részt venni a versenyen, vagy aki szeretne cserélhetne siget az is megtehetné.
Predi meg már úgyis nyert, szal ő a képzeletbeli trónusáról figyelhet minket halandókat! :P

Nos?


Bump :unsure:

This post was edited by Fezmin on May 31 2010 09:39am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 31 2010 09:36am
Quote (zenebuddhizmus @ 31 May 2010 16:34)
tényleg
sittes sige a best


lehet, hogy nincs benne semmi extra, de tényleg epikus az a sig.
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 31 2010 09:37am
Quote (Fezmin @ May 31 2010 04:36pm)
Bump :unsure:


szerintem legyen 2. forduló is :D
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 31 2010 09:37am
Quote (Nerz8 @ 31 May 2010 16:36)
lehet, hogy nincs benne semmi extra, de tényleg epikus az a sig.


igaz, de az enyém is epikus volt :cry:

This post was edited by banyek on May 31 2010 09:37am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 31 2010 09:38am
[x] predi, ofc

nagyon ötletes, humoros és nem utolsó szóban szép. egyszóval megfogott, hazavinném a falra
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 31 2010 09:39am
Quote (banyek @ 31 May 2010 17:31)
amúgy te ki a rák vagy itten?

..csak úgy becsöppentél a subra, azt oldott itt a jónépet. Ember, ezt rlben is így teszed? Beesel egy pubba, és oltod a tömeget?


az apád vagyok lüke
Go Back To Magyar Topic List
Prev1505152535465Next
Add Reply New Topic New Poll