Quote (ecneB @ 28 Jul 2011 17:45)
milyen karakterek idegesitenek?

spoilernemtom úgy az egész ilyen gagyi drámába megy át, lisa karaktere szerintem gecire nem illett bele, faszság volt, hogy otthagyta érte brendát, áh az egész lisás szál annyira fos volt, örülök, hogy kiírták a picsába. harmadik évadot kb. nem bírtam magában nézni, olyan unalmas volt, mindig csináltam valamit mellette. meg féltem hogy kiveszik a chenowith családot, ami kb. a legérdekesebb szál volt szerintem. amúgy ja, mostmár végignézem imo, talán tényleg kicsit javult már, de 3. évad közepe felé tényleg abba akartam hagyni