d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev150515253541141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 25 2011 06:44am
Quote (Bankrobber92 @ 25 Jul 2011 14:41)
gossip girlt nézek :D buzi vagyok? :DD


igen, buzi vagy :D :DD

This post was edited by RRC on Jul 25 2011 06:44am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 25 2011 08:08am
Quote (ODDSAC @ Jul 25 2011 12:57pm)
na befejeztem a dextert

kéne vmi olyan sorozat amiben nem ugyanaz minden részben (mint mondjuk a cobra 11), hanem részről, részre bontakozik ki a történet (mintha vmi hosszu film lenne kb)


az összes HBO-s sorozat ilyen kb, és jók is
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 25 2011 08:10am
Quote (ODDSAC @ 25 Jul 2011 12:57)
na befejeztem a dextert

kéne vmi olyan sorozat amiben nem ugyanaz minden részben (mint mondjuk a cobra 11), hanem részről, részre bontakozik ki a történet (mintha vmi hosszu film lenne kb)


The Sopranos/Boardwalk Empire

Quote (Fej @ 25 Jul 2011 15:08)
az összes HBO-s sorozat ilyen kb, és jók is

ja amúgy,mondhattam volna ezt is.

This post was edited by Ghostmasterq on Jul 25 2011 08:12am
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 25 2011 08:11am
ty
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 25 2011 08:25am
Breaking Bad elég epik
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 25 2011 08:38am
Quote (ODDSAC @ Jul 25 2011 12:57pm)
na befejeztem a dextert

kéne vmi olyan sorozat amiben nem ugyanaz minden részben (mint mondjuk a cobra 11), hanem részről, részre bontakozik ki a történet (mintha vmi hosszu film lenne kb)


battlestar galactica
bár csak 4 évad, de gecijó
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 28 2011 05:45am
ez a six feet under egyre szarabb (4. évad eleje), gagyi dráma, idegesítő karakterek
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 28 2011 09:44am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Jul 2011 13:45)
ez a six feet under egyre szarabb (4. évad eleje), gagyi dráma, idegesítő karakterek


bolond vagy, 4. evad kozepetol imo gecijo, otodik evad meg megjobb.. mostmar nezd vegig imo. a harmadik evad tenyleg nem tul jo, ezt en is elismerem.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 28 2011 09:45am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Jul 2011 13:45)
ez a six feet under egyre szarabb (4. évad eleje), gagyi dráma, idegesítő karakterek


milyen karakterek idegesitenek? :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 28 2011 09:49am
Quote (ecneB @ 28 Jul 2011 17:45)
milyen karakterek idegesitenek? :D


spoiler

nemtom úgy az egész ilyen gagyi drámába megy át, lisa karaktere szerintem gecire nem illett bele, faszság volt, hogy otthagyta érte brendát, áh az egész lisás szál annyira fos volt, örülök, hogy kiírták a picsába. harmadik évadot kb. nem bírtam magában nézni, olyan unalmas volt, mindig csináltam valamit mellette. meg féltem hogy kiveszik a chenowith családot, ami kb. a legérdekesebb szál volt szerintem. amúgy ja, mostmár végignézem imo, talán tényleg kicsit javult már, de 3. évad közepe felé tényleg abba akartam hagyni
Go Back To Magyar Topic List
Prev150515253541141Next
Add Reply New Topic New Poll