Quote (tevetava @ 13 Mar 2011 14:07)
ma lejárt a memberem, és kidobott f2p-be, majd megint befizettem magam teloval, és újraindult a bonus xp weekend, szóval most megint 2.7-es szorzóval vagyok

Az kemény

Kár hogy már csak 1 nap van hátra.
Rászántam magam a maradék időben thievingelésre, és egész megtetszett, mert nagyon gyors, elején 180k/h volt, most már csak olyan 120-130k, 1.25nél tartok atm.

Péntektől vasárnapig a trackerem:
[15:35:57] [CR]RuneScript: *** [ TRACKER ]: Exp gains for Sajage in last 3days: Overall(+11) +1,772,758 | Def(93->94) +102,302 | Cns(97) +34,044 | Pray(83) +830 | Mage(99) +1,631 |
Herb(77->82) +913,287 | Agil(72) +4,769 |
Thieve(72->77) +625,788 | Slay(89) +25,542 | Farm(76) +64,556 | Summon(88) +9