d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1505152535469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 10 2011 02:26pm
Quote (vtibor @ 10 Mar 2011 21:15)
igazabol nem tudom merre induljak.
ha megnyitom a task listet kurva sok questet dob fel amit megcsinalhatok de hat en most 1 szal karddal a kezemben allok meg egy sapkaval a fejemen mert az esett.
goblinokat olok es novelem a strenghtem meg az attackom per pillanat.

e: ha lesebeznek akkor meg nezek ki a fejembol mert nem esik kaposzta ami adna hpt igy varok a regenre


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
hát ez nagyon jó:DDDDDDDDDD


na ha megmondod a neved viszek neked valamit :DDD
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,160.26
Mar 10 2011 02:36pm
Quote (Ghostmasterq @ 10 Mar 2011 22:26)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
hát ez nagyon jó:DDDDDDDDDD


na ha megmondod a neved viszek neked valamit :DDD


SZOVJETUNIO
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 10 2011 02:41pm
Quote (vtibor @ 10 Mar 2011 21:36)
SZOVJETUNIO


gondolom lumbridge-ben vagy, viszek oda neked pár cuccot.viszont állítsd át alul a "Private"-ot ON-ra
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,160.26
Mar 10 2011 02:46pm
Quote (Ghostmasterq @ 10 Mar 2011 22:41)
gondolom lumbridge-ben vagy, viszek oda neked pár cuccot.viszont állítsd át alul a "Private"-ot ON-ra


ott vagyok atallitottam
hol az istenben lehet valami almat vagy kajat venni hogy ne kelljen 10 perceket varni a regeneralasra?

e: a fejem fole irok. hogy wsihpelek rad?

This post was edited by vtibor on Mar 10 2011 02:48pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 10 2011 02:47pm
Quote (vtibor @ 10 Mar 2011 21:46)
ott vagyok atallitottam
hol az istenben lehet valami almat vagy kajat venni hogy ne kelljen 10 perceket varni a regeneralasra?


mindjárt viszek neked, meg megmutatom :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 10 2011 02:55pm
kistibi :)))))))
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 10 2011 03:17pm
kisvétibi már hatos :))))))))))
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Mar 11 2011 09:12am


77-82 lett meg végül, kb 2m bukással, simán megérte. (+ rajtam maradt 300 super energy) :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 13 2011 07:07am
ma lejárt a memberem, és kidobott f2p-be, majd megint befizettem magam teloval, és újraindult a bonus xp weekend, szóval most megint 2.7-es szorzóval vagyok :thumbsup:
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Mar 13 2011 08:36am
Quote (tevetava @ 13 Mar 2011 14:07)
ma lejárt a memberem, és kidobott f2p-be, majd megint befizettem magam teloval, és újraindult a bonus xp weekend, szóval most megint 2.7-es szorzóval vagyok :thumbsup:


Az kemény :D Kár hogy már csak 1 nap van hátra.
Rászántam magam a maradék időben thievingelésre, és egész megtetszett, mert nagyon gyors, elején 180k/h volt, most már csak olyan 120-130k, 1.25nél tartok atm.



Péntektől vasárnapig a trackerem:
[15:35:57] [CR]RuneScript: *** [ TRACKER ]: Exp gains for Sajage in last 3days: Overall(+11) +1,772,758 | Def(93->94) +102,302 | Cns(97) +34,044 | Pray(83) +830 | Mage(99) +1,631 | Herb(77->82) +913,287 | Agil(72) +4,769 | Thieve(72->77) +625,788 | Slay(89) +25,542 | Farm(76) +64,556 | Summon(88) +9
Go Back To Magyar Topic List
Prev1505152535469Next
Add Reply New Topic New Poll